Teknik Analist Bu Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor!

155
Yakından takip edilen bir analist, kripto para piyasası durgun bir fiyat hareketi sergilerken, bir altcoin projesinin ivme kazanabileceğini iddia etti.

Analist, THORChain (RUNE) için ralli öngörüyor

Altcoin Sherpa olarak bilinen analist, 170 bin Twitter takipçisine, merkeziyetsiz  likidite protokolü THORChain’in (RUNE), Bitcoin (BTC) istikrarlı kalmayı başardığı sürece toparlanmaya hazır olduğunu söylüyor. Analist, “İyi görünen birkaç alternatif var ve RUNE onlardan biri. İyi hacim geliyor. 200 günlük üstel hareketli ortalamanın bir miktar direnç sağladığını tahmin ediyorum ve ardından BTC istikrar kazanırsa yükselmeye devam ederiz.” açıklamasını yaptı. THORChain, Tendermint hisse kanıtı protokolü tarafından destekleniyor ve merkeziyetsiz çapraz zincir köprüler aracılığıyla kripto varlıklarını değiştirmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. RUNE yükseliş sinyalleri verirken Altcoin Sherpa, birlikte çalışabilir Blockchain Polkadot’un (DOT) zayıf göründüğünü söylüyor.
Kripto para stratejisti, DOT 16 dolar seviyesini kaybederse, ayıların mevcut fiyatlardan yaklaşık  yüzde 30 daha düşük 11 doları hedefleyebileceğini söylüyor. Analist, “DOT: kontrol noktasında. Bu seviyeyi kaybederse, ‘işler değişir’ ve bence 11 dolara gidiyor.” ifadelerini kullandı. Ethereum rakibi Terra’yı inceleyen analist, LUNA boğalarının uzun pozisyonlar açmadan önce bir düzeltme meydana gelebileceğini söylüyor. Altcoin Sherpa, 104 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesini yazdırdıktan sonra, yükseliş hareketinin devam edebilmesi için LUNA’nın hala geri çekilmesi gerekebileceğini söyledi. Altcoin Sherpa’ya göre, BTC’nin bir boğa koşusunu onaylamak için 46 bin dolar seviyesini aşmaya ihtiyacı var.

Bu altcoin, 2022’nin Ethereum’u olabilir

The Motley analistlerinden Katie Brockman’a göre, benzer büyüme potansiyeline sahip daha uygun fiyatlı bir yatırım arıyorsanız, dikkate almanız gereken başka bir kripto para birimi: Solana.  Solana, kripto para dünyasının büyüleyici çıkış yapan yıldızlarından biri. Projenin dezavantajları olsa da, SOL potansiyel olarak 2022’nin Ethereum’u olabilir. Solana şu anda 52 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile en popüler beşinci kripto para birimi. Ethereum ise şu anda 452 milyar dolardan fazla bir piyasa değerine sahip. Solana, kripto para pazarındaki en büyük oyuncularla rekabet etmek için gerekli olan donanıma sahip bir proje.

Yatırım Uzmanından Çarpıcı Solana Yorumu: Hemen Harekete Geçin!

Altcoin ayrıca, Ethereum ile birçok benzerliği paylaşıyor. Her iki ağ da, merkeziyetsiz finans uygulamaları ve NFT pazarları gibi projeleri barındırabilen akıllı sözleşme platformlarıdır. Ancak Solana’nın Ethereum’a göre büyük bir avantajı var: hız. Ethereum şu anda saniyede yaklaşık 15 işlem gerçekleştirebilirken, Solana’nın saniyede 65 bin işlem gerçekleştirebileceği bildiriliyor. Bu hız nedeniyle, birçok geliştirici Solana ağına akın etti. Bu durum, SOL’u en hızlı büyüyen Blockchain ekosistemi olmasına neden oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku