Ethereum Balinaları SHIB ve Bu Metaverse Altcoin’e Yöneldi!

3.433

En büyük 1.000 Ethereum balina cüzdanını izleyen WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, devasa Ethereum (ETH) balinaları altcoin Shiba Inu (SHIB)’yu yığıyor.

Devasa Ethereum balinası 4 trilyon SHIB satın aldı

Balina izleme platformu WhaleStats tarafından elde edilen verilere göre, popüler Ethereum tabanlı meme kripto paranın, ilk 1000 ETH cüzdanı arasında en çok işlem gören ve “en büyük hodling” token’ı olduğunu bildiriyor. Shiba Inu, piyasa değerine göre 13. en büyük kripto para birimi ve şu anda son 24 saatte yüzde 5’ten fazla artışla 0,000033 dolardan işlem görüyor. 79. en zengin Ethereum adresi olan bir balina cüzdanı, kısa süre önce 136 milyon dolardan fazla değere sahip 4 trilyon SHIB satın aldı.

Pazartesi günü, aynı Ethereum cüzdanı ayrıca içerik oluşturucuların ve geliştiricilerin içeriklerinden ve uygulamalarından para kazanabileceği ve kullanıcıların bunu deneyimleyebileceği bir sanal gerçeklik platformu olan Decentraland’in yerel tokenı olan 76 milyon dolardan fazla MANA satın aldı.

Balinanın toplam 64 milyon değerinde GALA ve ENJ token’ı bulunuyor

Ethereum balinası ayrıca 36 milyon dolardan fazla Gala (GALA) token’ına da sahip bulunuyor. Gala Games, Blockchain oyunlarından oluşan bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir GameFi platformu olarak ön plana çıkıyor. GALA, platformun hizmet tokenidir ve node operatörü teşvikleri, ağ yönetimi, platform oyunları oynamak için oyun içi ödüller sunuyor. Gala mağazasında ürün satın almak için oyun içi para birimi ve NFT’ler için kullanılıyor. Oyuncuların oyun içi öğelere sahip olmalarını ve oyunun gelişim yönünü belirlemelerini sağlıyor.

Ek olarak, balina, akıllı sözleşme yeteneklerine sahip birbirine bağlı, Blockchain tabanlı bir oyun platformu olan Enjin’in yerel token’ı olan 28 milyon dolardan fazla değere sahip ENJ’ye de sahip. Enjin Coin (ENJ), video oyun endüstrisi için tasarlanmış bir altcoin projesi ve Blockchain platformu özelliği taşıyor. 20 milyondan fazla oyuncunun en sevdikleri oyunlar etrafında sanal alan forumları ve toplulukları oluşturmasına yardımcı olan bir şirket olan Enjin tarafından Ethereum Blockchain’inde üretildi. Enjin Coin, halihazırda var olan bu platformu bir Blockchain video oyunu geliştirme motoruna genişletiyor. Singapur merkezli şirket, 2019 yılında Samsung ile teknolojisini Güney Koreli Galaxy S10 modellerine entegre eden bir ortaklık da duyurdu. Kriptoarena.com olarak hazırladığımız diğer altcoin makalelerine de göz atmayı unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku