Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Solana Raporu: 31 Mayıs!

91
Piyasa değeri açısından altıncı sırada yer alan Solana (SOL), yeni yıla sert bir başlangıç ​​yaptı. SOL, an itibariyle yüzde 5 düşüşle 89.20 dolardan işlem görüyor.

CoinMarketCap kripto para topluluğu, Solana için bu seviyeyi öngörüyor

Solana’nın 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala çok uzakta olmasına rağmen, CoinMarketCap kripto para topluluğu, Mayıs ayının sonunda Solana’nın 131,79 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Öngörülen fiyat, SOL’un mevcut fiyatına göre yüzde 40,15 artacağını yansıtıyor. SOL fiyat tahmini için CoinMarketCap topluluğunun 3.074 üyesi fikirlerini belirtti. Solana fiyat tahminleri açısından, kripto topluluğu, son altı aydaki tahminlere dayalı olarak ortalama yüzde 67,9 tarihsel doğruluğa sahip. Solana, önceki haftaya göre yüzde 7.53  düşüşle yatay yönde işlem görüyor. SOL’un toplam piyasa değeri ise 31,4 milyar dolar.
Solana, işlem hacmiyle, Cardano gibi diğer önde gelen rakiplerini geride bırakmayı başardı. SOL, 310 milyon dolar ile şu anda hacmi açısından üçüncü en büyük akıllı sözleşme ağı konumunda. Yalnızca Ethereum ve Terra, ise sırasıyla 2,46 milyar dolar ve 506 milyon dolar değer ile zirvede yer alıyor. Bu arada, kripto para borsasında işlem gören ürünlere (ETP’ler) olan ilgi artıyor, Valor Solana, son zamanlarda Avrupa’nın en büyük borsasında işlem görmeye başladı ve büyük ilgi görüyor. Farklı akıllı sözleşme sistemlerinde işlem sayısı artmaya devam ediyor. Bu açıdan Ethereum tartışmasız lider olmaya devam ediyor. Ancak Solana gibi diğer akıllı sözleşme sistemleri yine de ilerlemeye devam ediyor. 2017’nin başından bu yana, Ethereum‘dan önemli ölçüde daha genç olan bu ağlar, Ethereum pazar payına göz dikti.

SOL, 2022’nin Ethereum’u olabilir

Ethereum büyümeye devam ettikçe, fiyatıdaha pahalı hale gelecek. The Motley analistlerinden Katie Brockman’a göre, benzer büyüme potansiyeline sahip daha uygun fiyatlı bir yatırım arıyorsanız, dikkate almanız gereken başka bir kripto para birimi var: Solana.  Solana, kripto para dünyasının büyüleyici çıkış yapan yıldızlarından biri. Projenin dezavantajları olsa da, SOL potansiyel olarak 2022’nin Ethereum’u olabilir. Solana şu anda 52 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile en popüler beşinci kripto para birimi. Ethereum ise şu anda 452 milyar dolardan fazla bir piyasa değerine sahip. Solana, kripto para pazarındaki en büyük oyuncularla rekabet etmek için gerekli olan donanıma sahip bir proje.

Yatırım Uzmanından Çarpıcı Solana Yorumu: Hemen Harekete Geçin!

Altcoin ayrıca, Ethereum ile birçok benzerliği paylaşıyor. Her iki ağ da, merkeziyetsiz finans uygulamaları ve NFT pazarları gibi projeleri barındırabilen akıllı sözleşme platformlarıdır. Ancak Solana’nın Ethereum’a göre büyük bir avantajı var: hız. Ethereum şu anda saniyede yaklaşık 15 işlem gerçekleştirebilirken, Solana’nın saniyede 65 bin işlem gerçekleştirebileceği bildiriliyor. Bu hız nedeniyle, birçok geliştirici Solana ağına akın etti. Bu durum, SOL’u en hızlı büyüyen Blockchain ekosistemi olmasına neden oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku