Fırsat Geldi! Shiba Inu Fiyatı Yüzde 150’lik Bir Artışa İşaret Ediyor!

72

Popüler meme coin’lerden biri olan Shiba Inu (SHIB)’nun fiyatı, yaklaşık üç aydır kritik bir seviyeye yakın bir şekilde konsolide oluyor. SHIB, bu üç aylık süreçte ilgili kritik seviyeyi kırabilmek için neredeyse hiç bir ivme gösteremedi. Şimdi yaşanan bir gelişme, güçlü bir hamle için hazır olabilir: Ancak Shiba Inu fiyatının henüz hangi yöne kırılacağı bilinmiyor. İşte ayrıntılar…

Shiba Inu fiyatı konsolide olmaya devam ediyor

Shiba Inu fiyatı (SHIB), yaklaşık üç aydır kontrol hacmi noktası (POC) etrafında 0.0000118 dolar seviyesinde konsolide oluyor. Bu kritik seviye, 12 Nisan 2022’den bu yana işlem gören en yüksek seviyedir ve bu nedenle fiyatın işlem gördüğü yere göre bir destek veya direnç seviyesi görevi görecektir. Shiba Inu fiyatı , 18 Haziran’da 0.0000071 dolar seviyelerinde  bir dip oluşturduktan sonra üç gün içinde yaklaşık yüzde 68 yükseldi . Yukarı yönde hareket, gerçeğe uygun değer boşluğu (FVG) olarak bilinen 0,0000083 dolardan 0,0000092 dolara uzanan büyük bir verimsizlik veya boşluk bıraktı.

Shiba Inu

Bu boşluklar genellikle büyük ralli ortalamaya döndüğünde doldurulur. Popüler meme coin SHIB için bu henüz gerçekleşmedi ve bu nedenle yatırımcılar için yükseliş fırsatı sunuyor. Yatırımcılar, Shiba Inu fiyatının FVG’yi doldurmasını ve burada bir swing long pozisyonu açmasını bekleyebilir. Bu ticaret için hedefler 0,0000118 ABD Doları olan POC, ardından 0,0000199 ABD Doları ve 0,0000211 ABD Doları olabilir. Toplamda, bu hareket yaklaşık yüzde 150’lik bir yükseliş oluşturacaktır.

Kripto para balinalarının SHIB ilgisi sürüyor

Shiba Inu fiyatını ararken, POC üzerinde gerçekleşecek erken bir ralli, bu hareketin geçici olduğunu ve ivmenin tersine dönebileceğini gösterecek. Bununla birlikte, SHIB 0.0000074 doların altında bir günlük mum çubuğu üretirse, daha düşük bir dip oluşturacak ve daha fazla çöküş riski sunacaktır.

Bununla birlikte, Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, ikinci en büyük meme kripto para birimi Shiba Inu, Ethereum (ETH) zincirindeki en iyi 100 balinanın sahip olduğu USD eşdeğerindeki en büyük kripto para birimi olarak hala popülerliğini koruyor.. Bununla birlikte, balinalar SHIB tutmalarına rağmen, işlem yapmayı azalttılar. SHIB şimdi en çok işlem gören token konumundan düşmüş durumda. Kripto balina takip platformu  WhaleStats tarafından paylaşılan bir tweet’e göre, birkaç saat önce ALCX, en çok işlem gören token olarak Shiba Inu’yu geçmeyi başardı.. Alchemix, CoinMarketCap’te 385. sırada ve 35.47 dolardan işlem görmeye devam ediyor yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku