Shiba Inu (SHIB)’nun Kurucusundan Gizemli Kenya West Tweet’i: Yatırım mı Yaptı?

8.678
Shiba Inu (SHIB)’nun kurucusu Shytoshi Kusama, birkaç saat önce Kanye West’in yer aldığı şifreli bir tweet attı. Bu gizemli tweet, SHIB topluluğunda büyük merak uyandırdı.

 Kenya West Shiba Inu’ya yatırım yapmış olabilir mi?

Shiba Inu son zamanlarda en çok konuşulan kripto para olmayı başardı. Fiyat hareketi, listelemeler ve güncellemelere dair haberler, büyük ilgi görüyor. SHIB yatırımcıları, projenin kurucusu tarafından atılan tweet üzerinde kafa yorarak, bunun ne anlama geldiğini anlamaya çalışıyor. SHIB, 30 milyar dolar piyasa değerine ulaştı ve fiyatı genellikle sosyal medya aktiviteleri ve listelemeler sayesinde yükseliyor.  Shiba Inu (SHIB) kurucusu, ”Ye” olarak da bilinen rapçi Kanye West’i içeren gizemli bir tweet yayınladıktan sonra akıllara gelen ilk soru West’in SHIB’e yatırım yapıp yapmadığı oldu. ShytoshiKusama tarafından yazılan tweet şu şekildeydi: “İyi seçim Kenya West”
Kenya West henüz henüz gizemli tweet’e cevap vermedi ve The Sun’a göre, tweet’in ardından SHIB fiyatı yükselmedi. Kusama’nın tweet’i kesinlikle çok fazla ilgi çekti. Tweet, binlerce beğeni alırken,binden fazla retweet aldı. Kripto para yatırımcıları, Kenya Westve Shiba Inu arasındaki bağlantıyı çözmek  için Twitter’a akın etti. Yorum yapanların çoğu, Kanye’nin SHIB’e yatırım yapmaya başladığını tahmin ederken, herkes net bir açıklama bekliyor.

  Robinhood yöneticisinden önemli Shiba Inu açıklaması

Robinhood COO’su Christine Brown, SHIB  topluluğunu övdü, ancak platformun yeni kripto paraları listelerken, güvenlik unsurunun, “kısa vadeli kazanç”  kaygısından daha önemli olduğunu söyledi. Robibhood yöneticisi Brown, 10 Kasım’da YouTube’da canlı yayınlanan bir kripto para programında çarpıcı yorumlar yaptı.
Analistten Önemli Shiba Inu Uyarısı: Bu Gerçekleşirse Fiyat Sıfıra Çakılabilir!
Shiba Inu (SHIB) hakkında ne düşündüğü sorulduğunda, Brown: “En sevdiğim şeylerden biri, bu kripto paraların etrafındaki topluluğun bizimle gerçekten etkileşime girdiğini ve ne istediklerini bize bildirdiğini görmek.” ifadesini kullandı.  Ancak Brown, Robinhood’un Shiba Inu’yu listeleyip listelemeyeceğine karar verecek yetkili kişi değil. SHIB, şu anda 30 milyar dolarlık piyasa değeri ile 11. en büyük kripto para birimi konumunda. Eleştirilere ve suçlamalara rağmen, SHIB birçok yatırımcıya büyük kazançlar getirmeyi başardı. Daha fazla kripto ve SHIB haberi için Kriptoarena.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Hitc.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku