New York Kripto Para Devrimi Gerçekleştiriyor: İşte Şehrin Son Hamlesi!

75
New York belediye başkanı seçilen Eric Adams, şehri  kripto para merkezine dönüştürmek için hızlı ve cesur adımlar atıyor. Yeni belediye başkanı, New York’a özel ”NYCCoin” isminde bir token projesini hayata geçirmek istiyor.

New York ilk coin’ini 10 Kasım’da üretecek

Geçen hafta, New York belediye başkanı seçilen Eric Adams, Miami Belediye Başkanı Francis Suarez ile sıkı bir rekabete girdi. Adams, Miami’nin kripto para birimlerine yaklaşımını ve şehrin token projesi olan MiamiCoin’e övgüler yağdırmıştı. Benzer bir proje üzerinde çalışan belediye başkanı, NYCCoin’i piyasaya sürmeyi planlıyor. Önde gelen platform CityCoins, tokeni geliştirmeye karar verdi. CityCoins, yerel kripto para biriminini çıkarmak için daha önce Miami ile birlikte çalışmıştı.

 

Miami’nin başarılı projesi, şehrin 10 milyon dolar gelir elde etmesine de yardımcı oldu. NYCCoin’in üretimi 10 Kasım Çarşamba günü başlayacak. CityCoins yöneticisi Patrick Stanley,  “Her 10 dakikada bir şehir, NYCCoin sayesinde, para kazanacak. Bu proje, büyük bir gelir kaynağı olacak.” ifadesini kullandı. Belediye Başkanı Eric Adams da projeden umutlu ve kripto para konusunda yeni projelere imza atmak istiyor. Stanley, Bloomberg’e şunları söyledi:
Kendi coin’ini çıkaracak bir sonraki şehrin hangisi olacağını merak ediyorduk. Belediye Başkanı Adams kripto hayaranı ve bu, New York için önemli bir gelişme

Kripto para yarışı: New York belediye başkanı, ilk 3 maaşını Bitcoin ile alacak

Geçen hafta Eric Admas, kripto para yanlısı hamleleriyle medyanın gündeminden düşmedi. Adams, maaşını Bitcoin (BTC) ile almaya istekli olduğunu gösteren politikacılar listesine katıldı. Bu akım, ilk olarak, bir sonraki maaşının tamamını  Bitcoin ile alacağını açıklayan Miami belediye başkanı Francis Suarez ile başladı.

 

ABD'de İki Senatör Kripto Paralar İçin Harekete Geçti!
 
Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, New York belediye başkanı seçilen Eric Adams daha da ileri giderek, üç maaşını Bitcoin ile alacağını açıkladı. Ayrıca, şehri bu gelişen sektörde iş fırsatları yaratan bir kripto  merkezi haline getirme sözü verdi. Adams, Bloomberg ile yaptığı röportajda şunları söyledi:
Size söz veriyorum, bir yıl içinde, farklı bir şehir göreceksiniz. Buraya işletmeleri getireceğiz. Biliminin merkezi, siber güvenliğin merkezi, sürücüsüz arabaların ve insansız hava araçlarının merkezi, kripto para merkezi, tüm teknolojinin merkezi olacağız.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku