Shiba Inu (SHIB)’dan Çarpıcı Ortaklık Anlaşması! İşte Ayrıntılar!

10.828

Elektronik perakendecilik devi Newegg, popüler memecoin Shiba Inu ile ortaklığa imza attıklarını duyurdu. Şirket ayrıca ödemeler için Dogecoin’i de kabul ettiğini açıkladığı için iki memecoin arasındaki rekabet kızışacak gibi görünüyor.

Newegg, kasım ayının başında SHIB ile ortaklığın sinyallerini vermişti

Shiba Inu (SHIB) ödemelerinin eklenmesiyle ilgili spekülasyonların ardından oldukça olumlu bir ilgi gören Elektronik Perakendecilik devi Newegg, söylentileri doğrulayan resmi bir duyuru yaptı. Şirket Twitter üzerinden yaptıkları bir açıklamada SHIB ödemelerinin artık Newegg’de bir gerçekleştirilebileceğini ve müşterilerin Pazartesi gününden itibaren SHIB’i kullanarak alışveriş yapmalarına izin verdiğini doğruladı. Bununla birlikte, Newegg’in kripto yanlısı olduğu göz önüne alındığında bu kararları şaşırtıcı görünmüyor.

Bu ayın başlarında, Newegg’in şifreli tweet’i ve elektronik devinin geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın SHIB’in resmi Twitter hesabıyla birlikte etiketlemesi, şirketin Shiba Inu (SHIB) ile ortaklığına dair bir sinyal olarak görülmüştü. Tweet’in bir sonucu olarak, Twitter’daki SHIB topluluğu, başka bir ticari devin ödemeler için SHIB’i nasıl kullanacağına dair spekülasyonlarla piyasayı doldurdu. Ayrıca, Newegg şimdi ödemeler için hem SHIB’i hem de DOGE’u kabul ettiği için Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) rekabeti daha belirgin hale gelebilir.

Shiba Inu (SHIB)’nun benimsenmesi artıyor

Kripto yanlısı şirket ayrıca Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Wrapped BTC, Dai ve BUSD, USDC, GUSD ve PAX gibi stablecoin’ler gibi diğer token’larla birlikte OG Bitcoin’i de kabul ediyor. Kripto destekçisi stratejisinin ardından Newegg, Black Friday teklifleriyle ilgili ticari haberler de dahil olmak üzere manşetlerde yer edinmeyi başarıyor. SHIB ile yaptığı ortaklığın yanı sıra şirket kasım ayında, Black Friday’e kripto indiriminin dahil edilmesi gibi çok sayıda kripto yanlısı duyuru yaptı.

Perakende devi, Birleşik Krallık, Avustralya, BAE dahil olmak üzere birçok ülkede BitPay aracılığıyla kripto para biriminde ödenen ürünlerde yüzde 20 indirim duyurdu. Ancak Newegg, kripto yanlısı bir strateji seçen ilk ticari dev değil. Son zamanlarda, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük sinema zinciri olan AMC, Shiba Inu ödemelerini de kabul ettiğini doğruladı. Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz üzere, sadece birkaç hafta önce AMC CEO’su Adam Aron, SHIB’in AMC’deki sinema biletleri ve imtiyazlar için çevrimiçi kripto ödemeleri için kullanılabileceğini tweet’ledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku