Shiba Inu (SHIB)’dan Metaverse Hamlesi: Fiyat İvme Kazanabilir!

16.177
Piyasa değerine göre en büyük 12. kripto para birimi ve şu anda en popüler meme altcoin olan Shiba Inu (SHIB), kendi metaverse’ini oluşturmak istiyor.

”Shiba Inu’nun metaverse girişimi Facebook’tan farklı olacak”

Shiba Inu ekibi, oyun endüstrisinde 36 yıllık bir kariyere sahip ABD’nin en büyük oyun geliştiricilerinden biri olan Activision’ın eski Teknoloji Başkan Yardımcısı William David Volk’u işe aldıklarını duyurdu. Volk’un, Shiba Inu’nun Metaverse’e geçişine yardımcı olacak Play-to-Earn (P2E) NFT oyunlarını geliştirmesinde önemli bir rol oynaması bekleniyor. Metaverse’in geliştirilmesi 2022’de başlayacak ve SHIB ekibi tarafından şirket içinde inşa edilecek. SHIB geliştieicisi Shytoshi Kusama Shiba Inu oyunlarında, metavese yaklaşımlarının Facebook’tan oldukça farklı olacağını açıkladı.

 

Shiba Inu’nun ekibi, “şaka kripto para” etiketini atmaya ve metaverse sektörüne adım atmaya hazırlanan projelerden biri olmayı hedefliyor. Önde gelen meme kripto para birimi, P2E NFT oyun veya Metaverse olsun, mevcut tüm trendlerin en iyisini birleştirmeyi planlıyor. Shiba Inu ekibi, yeni projeler ve hizmetler açısından büyük ilerleme kaydetmeye devam ediyor, ancak Kasım ayı SHIB için hiç de iyi bir dönem olmadı. Altcoin, Ekim ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000885 dolardan değerinden yüzde 55’ten fazlasını kaybetti.

 

Metaverse duyurusu, Shiba Inu fiyatına ivme kazandırabilir

Altcoin, bir günlük grafikten de anlaşılacağı gibi Kasım ayı boyunca sürekli ivme kaybetti. SHIB fiyatı şu anda 1 günlük fiyat grafiğinde azalan bir kanalda hareket ediyor ve son metaverse duyurusu, meme para biriminin yaklaşık dört haftalık düşüş trendinin ardından ivme kazanmasına yardımcı olabilir.
Metaverse tabanlı kripto paralar, son zamanlarda iki büyük proje olan The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA) ile büyük fiyat artışı kaydederek, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

SAND fiyatı Kasım ayında 10 katın üzerinde yükselirken, MANA 7 katın üzerinde bir artış kaydetti. Fiyat artışının yanı sıra, bu metaverse projelerindeki bazı sanal araziler şimdiden milyonlarca dolara satıldı ve bu da onları lüks New York emlaklarından daha pahalı hale getirdi. Metaverse girişimi,  Shiba Inu fiyatı için katalizör olabilir. Daha fazla Shiba Inu haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku