Shiba Inu (SHIB)’da Kritik Gelişme: Çeyrek Milyona Ulaştı

10.590

Etkileyici bir son koşunun ardından, Shiba Inu (SHIB) yeni haftaya yeşil renkte başlamasına rağmen, 12 Ekim 2021 Salı günü itibarıyla kırmızıda işlem görüyor. İlginç bir şekilde, CoinMarketCap tarafından doğrulanmış token tedarik bilgilerine göre, muazzam toplam arzıyla bilinen kripto para, halkın elinde işlem gören tüm SHIB tokenlerinin %39,47’sine sahiptir ve bu, borsada dolaşan toplam kripto para sayısının neredeyse %40’ı olduğunu gösteriyor.

Özellikle, yazımızın yazıldığı sırada, 1.000.000.000.000.000 toplam arzın, %39,47’sine eşit olan 394.796,000.000.000 Shiba Inu (SHIB) dolaşımda bulunmaktadır.

SHIB Dolaşım ve Toplam arz. CoinMarketCap.com
SHIB Dolaşım ve Toplam arz. CoinMarketCap.com

Dolaşımdaki arzın, dolaşımdaki toplam kripto para sayısını ifade ettiğini ve kamu mülkiyetinde borsanın işlem gören hisseleriyle karşılaştırılabilir olduğunu belirtmekte fayda var. Öte yandan, toplam arz, halihazırda üretilmiş olan kripto paraların sayısından, yakılan kripto paraların çıkarılmasıyla bulunur ve bu, borsadaki ödenmemiş hisselerin sayısına eşittir.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı

SHIB 7 günlük piyasa değeri. CoinMarketCap.com
SHIB 7 günlük piyasa değeri. CoinMarketCap.com

Şu anda, Shiba Inu, 24 saatte %2,74 düşüşle ve geçen hafta %61,96 artışla 0,0000028653 dolardan işlem görüyor ve 11,3 milyar dolarlık piyasa değerine sahip bulunuyor. Son zamanlarda, Shiba Inu, 16 Eylül’de Coinbase’de listelendiğinde başlangıçta yükselen merkezi olmayan meme tokeni ile dikkate değer bir artış gördü ve Shiba Inu’ya sadece 24 saat içinde 870 milyon dolarlık yatırım yapıldı. Benzer şekilde, popülerlikteki son artışın ardından, Shiba Inu Twitter hesabı 6 Ekim 2021’de 1 milyon takipçilik dönüm noktasını aştığını duyurdu şu tweet ile duyurdu:

#ShibArmy, tarihimizde bir başka dönüm noktasına ulaşmamıza yardım ettiğin için teşekkürler. Bugün Twitter’da 1.000.000 Takipçiye ulaştık.

SHIB’in Robinhood’da listelenmesi için çeyrek milyon imza toplandı

İlginç bir şekilde, küçük ölçekli bireysel yatırımcıları, düşük katılım maliyeti ile projeye çekmiş görünüyor. 9 Eylül 2021 gibi erken bir tarihte, yatırımcılar o sırada 146 bin token satın alarak 7 dolar gibi düşük bir fiyata SHIB milyoneri olma fırsatına sahip oldu. Twitter’da görüldüğü gibi artan bireysel ilgi nedeniyle, Salı günü Robinhood’un Shiba Inu (SHIB)’yu listelemesi için bir dilekçenin 228.000’den fazla imzaya ulaştığı açıklandı. Sonunda, varlığa yönelik artan talebi dikkate aldıktan sonra, 8 Ekim 2021’de başka bir borsa olan Bitpanda, kimliği gizemini koruyan “Ryoshi” tarafından Ağustos 2020’de oluşturulan tokeni listelediğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku