Shiba Inu (SHIB) ve Metaverse: Oyun Değiştirici Bir Hamle mi?

7.593
Shiba Inu (SHIB), Kasım ayında yüzde 44’ten fazla düştü. Bununla birlikte, toplulukta iyimserlik hala üst seviyede. Kısa süre önce, kamuoyuna SHIB’in metaverse dünyasına adım atacağına dair  topluluğu heyecanlandıran önemli bir duyuru yapıldı.

 

Shiba Inu (SHIB)’nun metaverse hamlesi uzun vadede büyük rol oynayabilir

Shiba Inu 0,0004 doların altına düşerken, ekosistemde meydana gelen yeni projeler uzun vadede SHIB’i iddialı bir kripto para haline getiriyor. Projeinin geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba destekli bir video oyunu tasarlamak ve geliştirmek için William David Volk ile ortaklık yaptığını duyurdu. Volk, oyun endüstrisinde öncü bir isim. Geliştirici, Activision Studios’un eski teknoloji başkan yardımcısı ve piyasaya sürülen ilk iPhone oyunu olan iWack’in mimarı. Ayrıca ünlü isim, 36 yıllık tecrübesini de beraberinde getiriyor. Sonuç olarak, SHIB için iyi bir tercih.
Kritik Metrik Son 1 Ayın En Düşük Seviyesinde: Shiba Inu Festivali Bitti mi?
Shiba Inu, oyunun başlangıçta Blockchain tabanlı olmayacağını belirtti. Blockchain versiyonu, Shiba Inu’nun merkeziyetsiz ağını kullanarak sistem üzerine inşa edilecek. İşin ilginçleştiği yer burası. Kusama, Blockchain oyununun uzun vadeli hedefinin Shiba Inu’yu metaverse evrenine dahil etmek olacağını söyledi. Buna ek olarak, ekibin lideri, yaklaşımlarının Facebook’tan kökten farklı olacağını belirtti.

MANA ve ENJ altcoin projelerindeki değer artışı bunun en iyi örneği!

Shiba Inu, gelişiminin her aşamasında sürpriz bir proje ile geliyor. SHIB, merkeziyetsiz bir borsaya sahip ve bazı platformlar tarafından bir ödeme tokeni olarak kullanılır. Şimdi ise Metaverse ve Blockchain oyun endüstrisine adım atarken daha da güçlü hale geliyor. Blockchain oyunlarının kazançlı doğası, 2021’de zaten geniş bir şekilde ele alındı. Aslında, DappRadar’a göre, 1,4 milyondan fazla benzersiz adres cüzdanı, günlük olarak blockchain oyunlarına giriş yapıyor. Bu aktivite düzeyine yakında Metaverse zincirlerinde tanık olunabilir ve MANA, ENJ altcoin projelerindeki değer artışı bunun en iyi örneğidir. Shiba Inu’nun popülerliliği göz önünde bulundurulduğunda, metaverse ve oyun projesi Shiba Inu için başarıyı da yanında getirebilir.
 Shiba Inu da topluluktan kaynaklanan olumlu duygu nedeniyle yükseldi. Bu duygu aynı zamanda büyük ölçüde 2021’deki Ethereum, Bitcoin’in boğa koşularına da dayanıyor. Shiba Inu, olumlu bir topluluktan bağımsız olarak, BTC, ETH ve diğer önde gelen kripto paralardan bir likidite çıkışı varsa muhtemelen ivme kazanamayacak Ayı piyasası gelirse, yatırımcılar Metaverse yeterliliği için o kadar uzun süre beklemeyebilirler. Spekülatörler, sanal gerçeklikte SHIB için işlevselliğin hemen mümkün olmayacağına bahse girebilirler. Daha fazla kripto para haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Ambcrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku