Analistten Kritik Decentraland (MANA) Yorumu: Balon mu, Yatırım Aracı mı?

1.253
Kripto para programı Coin Bureau’nun sunucusu, sanal oyun dünyası Decentraland’ın yerel tokeni olan  MANA için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Decentraland (MANA), kurumsal yatırım alıyor!

Piyasada Guy olarak bilinen analist, paylaştığı yeni bir videoda, 1.81 milyon YouTube abonesine, Facebook’un adını Meta olarak değiştirip yeniden markalaşma duyurusundan sonra metaverse tabanlı altcoin’lerin büyük fiyat artışı kaydettiğini ve özellikle MANA)’nın ön plana çıktığını vurguladı. Analiste göre altcoin, gücünü koruyor ve bunun sebebi olarak birkaç önemli faktör ortaya koyuyor. İlk olarak, kripto para piyasası genel olarak toparlanmaya devam ediyor. En önemlisi, Bitcoin hakimiyeti düşüşte, bu da paranın MANA gibi altcoin’lere aktığı anlamına geliyor.
Piyasa Kızıla Boyanırken, Metaverse Tabanlı Bu 2 Altcoin Uçuşa Geçti!
 
Decentraland Grayscale Trust’ta tutulan para miktarı bu yılın Mart ayından bu yana iki katından fazla arttı. Bu, Decentraland için önemli kurumsal talep olduğunu gösteriyor. Analist ayrıca, MANA ve projenin gücünün kaynakları olarak, NFT’ler, sanal etkinliklerin, oyunların ve sanal kumarhane faalyetlerine işaret ediyor.  Proje web sitesine göre, Decentraland “kullanıcılarına ait ilk sanal dünya”. Guy daha sonra, Decentraland’ın “en önemli özellik” olarak adlandırdığı diğer metaverse’lerle birlikte çalışabilirlik sağlama fikrini ele alıyor ve şu açıklamayı yaptı:
Altcoin, Decentraland’ın meta veri tabanını en az diğer dört kripto meta veri tabanı dünyası ile birlikte çalışabilir hale getirmeyi amaçlıyor. Bu, IPSME adlı gelişmiş bir protokol kullanılarak yapılacaktır.’

Altcoin, gelecekte daha da değerlenecek

Analist bu gelişme için ayrıntılı bir tarih vermedi, ancak vaatlerini yerine getirirse, metaverse kripto para birimleri ve MANA için bir oyun değiştirici bir faktör olacak. Guy, projeye yönelik ilk şüphelerinin zamanla ortadan kaybolduğunu vurguluyor. Analist, “Decentraland’ı ilk duyduğumda, herhangi bir başarı elde edip etmeyeceği konusunda şüpheci olduğumu hatırlıyorum. Sonuçta, gerçek dünyaya sahipken kim sanal bir dünyaya ihtiyaç duyar?” ifadesini kullandı. Zaman geçtikçe, her ikisinde de değer olduğu netleşiyor. Bu, Facebook’un Meta olarak yeniden markalaşmasından çok önce belliydi ve Facebook metaverse’yi sahneye koyana kadar kimsenin gerçekten fark etmediği bir şeydi. MANA, giderek daha popüler bir yatırım tercihi olmaya başladı.
Metaverse, Üç Altcoin Projesinin Fiyatını Uçurdu
 
Analiste göre, çılgın olan şu ki, Decentraland, en eski metaverse projelerinden biri olmasına rağmen, hala emekleme aşamasında. Projenin kamuoyunda ve perde arkasında yaşadığı tüm sorunlara rağmen gelişimin devam edeceğini söylüyor ve proje ve altcoin için iyimser bir tablo çiziyor.   MANA şu anda günde yüzde 23 artışla 3.20 dolardan işlem görüyor, ancak 30 Ekim’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.912 doların (ATH) aşağıda. Daga fazla metaverse haberi için Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku