Shiba Inu Yakımları Artarak Devam Ediyor! Fiyat Etkilenecek mi?
Shiba Inu Yakımları Artarak Devam Ediyor! Fiyat Etkilenecek mi?

Shiba Inu Fiyatı Önümüzdeki Hafta Ne Olacak? İşte Kritik Seviyeler?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, popüler meme coin projesi Shiba Inu (SHIB) boğasal dikdörtgen alt kurulumunu oluşturduktan sonra 0,01217 dolar seviyelerini yakaladı.  Satıcılar 0,017 dolar seviyesinde kısa vadeli direnç gösterirken, alıcılar son baskılayıcı boğa mum çubuğunun ortasında büyümenin devam etmesi için çaba gösterecekler. Üst tarafında, satıcılar olası bir toparlanmadan önce 20 EMA’ya (kırmızı) doğru bir geri çekilme yapmayı hedefleyebilirler. İşte detaylar….

Shiba Inu için bu kritik seviyelere dikkat

İki aydan fazla bir süredir, SHIB alıcıları 0,01217 dolarlık bölgede iyileşme engelleriyle karşı karşıya kaldı. Sonuç olarak, bu dalgalı hareket günlük grafikte yanal hareketlere yol açtı. Bu arada, boğalar son birkaç hafta içinde daha yüksek düşük seviyeler şeklinde yansıyan temel baskılarını artırmaya devam ettiler. Sonuç olarak, SHIB günlük grafikte yükselen bir üçgen oluşturdu ve görünür bir yükseliş kenarı yansıttı.

Shiba Inu

Ayrıca, yukarıya bakan 20 EMA (kırmızı) ve 50 EMA son yükseliş geçişlerinden sonra hemen destek aldı. 14 Ağustos’taki nihai kırılma mum çubuğu, satın alma hacimlerinde büyük bir artış gerektirdi. Boğasal baskılayıcı mum çubuğu sayesinde, 0,0152 dolar işaretinin üzerinde derhal toparlanma, uzun süreli bir toparlanmaya yol açabilir. Bu durumda, SHIB 0,017-0,02 dolar aralığına doğru bir toparlanmaya tanık olabilir. Bu işaretin üzerinde bir kapanış bulamamak, yalnızca EMA’ların yakınında yavaş bir faza neden olacaktır.

Bitcoin’in genel piyasa duyarlılığı ve hareketlerine dikkat

70 işaretini hızla deldikten sonra, aşırı alım Göreceli Güç Endeksi (RSI) son birkaç gün içinde hafif bir geri çekilme gördü. Alıcılar, devam eden toparlanma şansını artırmak için 59 seviyeli desteğin üzerinde bir yer tutmaya çalışmalıdır. Kritik desteğinin altında sürekli bir kapanış, yakın vadeli toparlanma beklentilerini geciktirebilir. Yukarıya bakan 20/50 EMA’nın yanı sıra yüksek hacimlerde yükselen kırılma şamdanları göz önüne alındığında, alıcılar avantajlarını korumak için çaba göstereceklerdir. 20 EMA’ya yönelik herhangi bir geri dönüş, makul bir sıkıcı aşamaya işaret edebilir. Hedefler tartışıldığı gibi aynı kalacaktır.

shiba Inu

Ancak alt, Bitcoin (BTC) ile yüzde 59’luk bir 30 günlük korelasyon paylaşıyor. Bu nedenle, Bitcoin’in genel piyasa duyarlılığı ile hareketine dikkat etmek, herhangi bir boğa geçersiz kılma durumunu tanımlamak için gerekli olabilir. Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu, son bir yılda yatırımcılarına yaklaşık yüzde 61’lik bir kar oranı sağladı. SHIB son bir ayda ise yüzde 6,8’lik bir fiyat artışı gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu Fiyatı Önümüzdeki Hafta Ne Olacak? İşte Kritik Seviyeler?