Bu 3 Gelişme, Shiba Inu (SHIB) Fiyatını Uçurabilir!
Bu 3 Gelişme, Shiba Inu (SHIB) Fiyatını Uçurabilir!

Shiba Inu Fiyatı Eylül’e kadar Yüzde 50 Fırlayabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB), 14 Ağustos’ta fincan ve kulp formasyonundan sıyrılarak önümüzdeki haftalarda değer artışına devam etme ihtimalini artırdı.

Shiba Inu yüzde 50 değer kazanabilir

Shiba Inu (SHIB), 14 Ağustos’ta fincan ve kulp formasyonundan sıyrılarak, önümüzdeki haftalarda değer artışına devam etme ihtimalini artırdı. Fincan ve kulp formasyonu, ilk aşamada fiyatın U şeklinde düşüp yükselmesiyle, sonrasında ise ani bir yatay hareket veya düşüş hareketi görülmesi ile oluşur. Fiyat trendi özellikle ortak bir direnç seviyesinin altında gelişir. Bu formasyon genellikle fiyatın direnci kırması ile sonuçlanır. SHIB de yüzde 27 rallinin ardından 14 Ağustos’ta 0,000016 dolar seviyesine ulaşarak bunu yaptı.

shiba Inu
Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, teknik analiz kuralları gereği, fincan ve kulp formasyonunda kırılma hedefi, formasyonun en düşük noktası ve direnç çizgisi arasındaki maksimum mesafe kırılma noktasına eklenerek hesaplanıyor. Dolayısıyla SHIB, önümüzdeki günlerde 0,00002253 dolara ulaşabilir, yani eylüle kadar yüzde 50 fiyat artışı gösterebilir. Shiba Inu’nun 14 Ağustos’taki yüzde 27 rallisinin ardında, günlük SHIB yakım oranının yüzde 825 artması dışında başka bir tetikleyici gözükmüyor. Yakılan SHIB’in değeri ise 4.500 doların biraz üzerinde.

Bu gerçekleşirse SHIB yaklaşık yüzde 20 düşüş yaşayabilir

Shiba Inu, toplamda şimdiye kadar 6,36 milyon doların üzerinde değerde SHIB yaktı. Buna ek olarak, Shiba Inu rallisinden yaklaşık 10 gün önce Binance, Avrupa’da basılan ödeme kartlarına SHIB desteği ekleyeceğini duyurmuştu. Usta analist Tom Bulkowski’ye göre, fincan ve kulp formasyonları kar hedeflerine ulaşmada yüzde 61 başarı oranına sahip olduklarından dolayı, zayıf ağ esasları teknik sinyalleri gölgeleyebilir. Dolayısıyla, fincan ve kulp formasyonunda kırılmanı başarısız olması ve ayrıca aşağıdaki grafikte mavi dalga olarak gösterilen 200 günlük EMA’dan yaşanacak geri çekilme, SHIB’in güncel kura kıyasla yüzde 20 düşüş göstererek 0,00001306 dolara gerilemesiyle sonuçlanabilir.

Diğer yandan, token’in fazla yükselen günlük göreceli güç endeksi (RSI) de ralliyi tökezletebilir. 70 puanın üzerine yükselen RSI, konsolidasyon veya düzeltme sinyali veriyor. Popüler meme coin Shiba Inu son bir yılda yaklaşık yüzde 93’lük müthiş bir çıkış yakaladı ve yatırımcılarının yüzü güldürmeyi başardı. SHIB’in son bir aydaki performansına bakıldığında ise, meme coin’in yaklaşık yüzde 44,4’lük bir yükseliş ivmesi yakaladığı görüüyor. Meme coin son 14 günde ise yükseliş hikayesine devam etmeyi başardı ve fiyat yaklaşık yüzde 33,5 artış gördü. Son bir haftalık performansı da başarılı geçen SHIB, yaklaşık yüzde 30,1 değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu Fiyatı Eylül’e kadar Yüzde 50 Fırlayabilir!