Shiba Inu Düşüyor, Balinalar Topluyor! Peki Neden?

99

WhaleStats resmi Twitter hesabından alınan en son verilere göre, Shiba Inu (SHIB), bazı yatırımcıların aktif olarak yatırım yaptığı desteğe ulaştığı için balinalar arasında en aktif olarak satın alınan kripto para birimleri zirvesine geri döndü. Kriptoarena.com olarak detayları aktarıyoruz.

Balinalar neden hala Shiba Inu satın alıyor?

Günlük Shiba Inu grafiğinin önerdiği gibi, token 0.000011dolarlık yerel dip seviyesine ulaşma yolunda. Ne yazık ki SHIB yatırımcıları için, Shiba Inu Token bir noktada yaklaşık 0.000009 dolara düştü ve SHIB piyasasının Şubat 2022’den bu yana görmediği satış hacminde büyük bir artışa neden oldu. Mayıs ayının başında, SHIB, fiyatın yükselmesi için bir temel oluşturması gereken, ancak token üzerinde daha fazla düşüşe neden olan azalan üçgen grafik modelinin altına düştü.

Shiba Inu
SHIB’nın tüm zamanların en yüksek seviyesinden sonraki fiyat performansı, 0.0001 dolara kadar devam eden herhangi bir perakende yatırımcı için tam bir felaketti ve bu da balinalar için token’in karlılığını sıfıra yakın hale getiriyor. Büyük yatırımcılar kayıplarla karşılaştığında, varlıklar geri çekildiğinde veya geri çekilse bile kırılmak için pozisyonlarının ortalamasını alırlar. Balina adreslerinden gördüğümüz sürekli satın alma ‌ortalaması düşüyor.

Satış baskısı azaltılabilir

Çeşitli yatırımcılar Shiba Inu (SHIB)’nun “sıfıra” düştüğünü görürken, balinalar ‌ arzı üzerinde kontrolü yavaş yavaş ele geçirebilir ve ardından bir noktada Dogecoin’in ana rakibi olan meme token üzerindeki satış baskısını azaltabilir. SHIB şuan, tüm zamanların en yüksek fiyatından yaklaşık yüzde 80’in üzerinde değer kaybetti.  Şuan, Shiba Inu, 0.000015$’a ulaşmaya yönelik başarısız bir girişimin ardından 0.000011 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu Yakımları Devam Ettikçe Fiyat Düşüyor: İşte Nedeni
 

Bildiğiniz üzere popüler memecoin SHIB yakım işlemleri devam ediyor fakat yatırımcılar durumdan memnun değil. Geçtiğimiz gün halihazırda yakım işlemleri başlatıldıktan hemen sonra SHIB fiyatı önemli ölçüde düşüş yaşadı. Yakım işlemlerindeki toplam oranda yüzde 5119,23’lük bir artış yaşanmasına rağmen, son 24 saatlik periyotta fiyatlanmada herhangi bir yükseliş baskısı oluşmadı. Birçok yatırımcı, SHIB yakımı esnasında sürekli düşüş yaşanması nedeniyle SHIB yakımlarına ilgisiz bir durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak u.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku