Shiba Inu Bir İlke İmza Attı: Artık Kahve İçerek SHIB Yakabilirsiniz !

3.376
Shiba Inu (SHIB), kahve severleri bir araya getiren, türünün tek örneği bir coin yakma mekanizması tanıttı. Bu ayın başlarında faaliyete geçen Shiba Coffee Company, çeşitli SHIB markalı kahveleri 16,99 dolardan başlayan fiyatlarla satıyor. Müşteriler bu ürünleri SHIB ile satın alma seçeneğine sahip. Şirket, SHIB ile sattığı kahve gelirlerinin yüzde 10’unu yakmaya yönlendiriliyor.

 

 Şirket, Shiba Inu’nun dijital dünyasını fiziksel bir ürünle birleştiriyor!

Shiba Inu topluluğu, halihazırda birkaç coin yakma projesine sahip. Bunlara ”SHIB Burner Playlist ve Bricks Buster” mobil oyunu da dahil. Ancak bu mekanizmalar, yalnızca dijital dünyada mevcut. Shiba Coffee Company yöneticisi Bay O’Connor, markanın insanlara SHIB yakmaya öncülük ettiği için “kahve kavurma makinesini” hatırlattığını ve Shiba Inu’nun dijital dünyasını fiziksel bir ürünle birleştirdiğini söylüyor ve şunları ekliyor:
Önde gelen bir kahve şirketi olarak, SHIB’nin yarattığı dijital topluluk ile fiziksel dünya arasında köprü kuruyoruz. Bu durum, kalıcı bir etki yaratmanın anahtarıdır. İnsanlar bir şeye dokunup kokladığında, bunun sadece çevrimiçi bir şey olmadığını hissedebilirler.

 

Shiba Inu Bir İlke İmza Attı: Artık Kahve İçerek SHIB Yakabilirsiniz !

İşletmeci ayrıca, Shiba Inu topluluğunun coin yakma çabalarının övgüye değer olduğunu ve bunun  topluluğun ne kadar güçlü olduğunu” gösterdiğini söyledi. Platformdaki en son yakma olayı, 1 milyar SHIB tokeninin (dolaşımdaki arzın yüzde 0.0000018’i) yakıldığı Shiba Burn Party idi.

Shiba Coffee Company, ilk Shiba Inu satışını NFT haline getirecek!

Shiba Coffee Company’nin web sitesinde, ürünlerini pazarlamanın yanı sıra, SHIB yakmaya katılan şirketlerin bir listesi bulunuyor. Bazı şirketler, token yakmayı desteklemek için karlarının bir kısmını yakma sözü verdi. Bunlar arasında, SHIB ile yaptıkları tüm satışların yüzde 20’sini yakacağnı belirten Bigger Entertainment ve yüzde 15’ini yakacak olan The Vibe Maquillage bulunuyor. Bay O’Connor, bu uygulamanın işletmeye yeni müşteriler çektiğini ve ayrıca Shiba Inu üyelerinin küresel Shiba Inu hareketinin parçası olan işletmeler bulmasını sağladığını söylüyor.

Görsel: Shiba Inu (SHIB)

Uygulama yeni başladığı için, herhangi bir yakım işlemi henüz gerçekleşmedi. Gelecekteki yakma işlemleri web sitesinde aylık olarak yayınlanacaktır. Ayrıca Shiba Coffee Company, ilk Shiba Inu alımını NFT olarak satacak ve tüm gelir SHIB kara deliğine gönderilecek. Verilerimize göre SHIB, son 24 saatte yüzde 0,o değer kaybederek an itibariyle 0,00004858 dolardan işlem görüyordu. Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz gibi, altcoin ayrıca geçen ay yüzde 80,0 ve yıl başından bu yana yaklaşık yüzde 82,5 milyon arttı. Varlığın dolaşım arzı 549 trilyondur ve toplam arzı bir katrilyondur.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Crypto-news-flash.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku