Son 1 Yılda Yüzde 36 Bin Artış Kaydeden Altcoin Hala İyi Bir Yatırım Seçeneği mi?

429
Kripto para dünyasındaki Blockchain tabanlı oyunlar, giderek daha popüler olmaya devam ediyor. Bu popülarite,  Ethereum (ETH) ve Binance Smart Chain (BSC) gibi ağlar sayesinde artıyor. Son zamanların dikkat çeken altcoin projesi Axie Infinity (AXS), yıldızı parlayan oyun tabanlı kripto para birimlerinden biri olmayı başardı.

 

Axie Infinity, 3 yıldır piyasada ve ilk 30’a girmeyi başardı!

Axie Infinity, proje geliştiricilerinin tabiriyle Nintendo’nun popüler oyun serisi Pokemon’dan ilham alarak geliştirilen, oynayan herkesin token kazanabildiği, sevimli çizgi film grafiklerine sahip üs tabanlı bir oyun olarak tanımlanabilir. Axe Infinity (AXS)’nin toplam piyasa değeri yaklaşık 10 milyar dolar. Bu piyasa değeri sayesinde, altcoin CoinGecko verilerine göre ilk 30’a girmeyi başardı. Ayrıca, AXS son 1 yılda yüzde 36 bin üzerinde bir büyüme kaydetti. AXS’in elde ettiği bu  üstün başarılar, hem yatırımcıların hem de analistlerin dikkatini çekiyor. Sonuç olarak, insanlar Axie Infinity’nin eşssiz bir  yatırım fırsatı mı yoksa yakında herhangi bir zamanda ortadan kalkacak bir balon  mu olduğunu merak ediyor.

Son 1 Yılda Yüzde 50 Bin Artış Kaydeden Altcoin Hala İyi Bir Yatırım Seçeneği mi?
 
CoinQuara analistlerinden Jay Manila’ya göre, bazı kesimlerden gelen eleştirilere rağmen, şu bir gerçek ki, AXS neredeyse üç yıldır kripto para sektöründe işlem gören bir proje. Bu süre boyunca altcoin, yatırımcılarının ve analistlerin güvenini çoktan kazandı. Şu anda Axie Infinity ekibi, platformunu ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yeni bir teknoloji geliştirdi. Bu sayede ,AXS’in sektördeki gelecek vaat eden kripto para platformlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

 

altcoin, son 24 saatte 350 milyon dolardan fazla işlem hacmine sahip!

Olumlu gelişmeler ve verilere rağmen, elbette, yatırımcıların herhangi bir kripto para birimine atlamadan önce derin araştırma yapmaları gerekiyor. Axie Infinity,  yatırımcıları da ağda meydana gelen gelişmeleri ve güncellemeleri daha iyi analiz ederek potansiyellerini en üst düzeye çıkarabilirler.   An itibariyle, AXS, son 24 saatte 350 milyon dolardan fazla işlem hacmiyle 142 dolardan işlem görüyor.

 

Teknik Analist Ethereum ve 3 Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor

Sene sonuna doğru yaklaşırken, analistler Bitcoin için 100 bin doları hedefliyor. Lider altcoin Ethereum’un ise 5 ila 6 bin dolara ulaşması bekleniyor. Kriptoarena.com olara daha önce belirttiğimiz gibi, analsitler hem BTC hem de altcoin’ler için iyimser bir tablo çiziyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coinquora.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku