Santiment: Bu Altcoinler Balina Akınına Uğradı!

88

Kripto para veri analitik platformu Santiment, bu altcoinler ile ilgili açıklamalarda bulunurken büyük balina akınlarından bahsetti! Santiment verilerine göre bazı altcoinler, milyon dolarları aşan işlemler görüyor! İşte detaylar…

Polygon ve Fetch.ai büyüme yolunda büyük adımlar atıyor: Yatırımcılar ilgili!

Kripto para piyasasının önde gelen projelerinden olan bu altcoinler, yakın zamanda gördüğü işlemler ile beraber yatırımcıların dikkatini çekti. Kripto para veri analitik platformu Santiment tarafından aktarılan verilere göre MATIC ve FET, kendi ağları için yılın en büyükleri arasında yer alan 40 milyon dolar seviyelerini aşan işlemler gördü.

Polygon ağının yerel coin’i olan MATIC, Ethereum’a kıyasla daha düşük işlem ücretleri ve daha hızlı işlem süreleri nedeniyle yatırımcılar arasında popülerlik kazanıyor. Bununla beraber kurduğu ortaklıklarla dikkat çeken proje, birçok yatırımcıya dokunuyor. Öte yandan FET, blockchain tabanlı çözümler için makine öğrenimi ve yapay zeka kullanan merkeziyetsiz bir platform Fetch.ai (FET)’in yerel coini olarak karşımıza çıkıyor. Proje, son dönemlerde birçok yapay zeka takipçisinin odak noktası oldu.

Bununla beraber Santiment, MATIC ve FET’in yanı sıra, yatırımcılara son balina hareketlerinden sonra MANA, DIA, IMX ve SAND dahil olmak üzere diğer bazı altcoinlere dikkat etmelerini tavsiye etti. Bu hareketler, büyük yatırımcılar veya balinalar tarafından yapılan ve potansiyel fiyat hareketlerine veya projedeki önemli gelişmelere işaret edebilen büyük işlemleri ifade ediyor.

Anlık olarak MATIC, 1.11 dolardan işlem görüyor. Yapay zeka coinleri arasında dikkat çeken Fetch.ai (FET) ise anlık olarak 0.373707 dolardan işlem görüyor.

Bu altcoinler balinaların akınına uğruyor!

Metaverse platformu Decentraland’ın yerel coin’i MANA, son birkaç haftadır istikrarlı bir şekilde artan fiyatıyla pazarda iyi bir performans gösteriyor. MANA, anlık olarak 0.597738 dolardan işlem görüyor. Santiment’in dikkat çektiği altcoinler arasında yer alan DIA ise geçtiğimiz ay fiyatında yüzde 60’ın üzerinde bir artış gördü ve yatırımcılarını umutlandırdı.

Bu 5 Altcoin, Haftanın Yükselen Yıldızı Oldu!

Bir diğer yandan dikkat çeken altcoin projelerinden Immutable X (IMX), Ethereum ana ağında lansmanı ve büyük NFT piyasası OpenSea ile entegrasyonu ile son zamanlarda manşetlerde yer alıyor. Projenin fiyatı ise 1.17 dolar seviyesinde bulunuyor.

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere metaverse dünyasının önde gelen bir başka ismi The Sandbox’ın yerel coini SAND ise, büyüyen metaverse endüstrisindeki potansiyeli nedeniyle oyuncular ve yatırımcılar arasında büyük ilgi topluyor.Anlık olarak SAND, 0.647063 dolardan işlem görüyor.

Uzmanlar, herhangi bir yatırımda olduğu gibi, altcoinlere yatırım yapmadan önce dikkatli olmak ve kapsamlı araştırma yapmanın önemini vurguluyor. Balina hareketleri, piyasa duyarlılığına ilişkin değerli içgörüler sağlasa da, olumlu bir sonucu garanti etmez. Bununla birlikte, altcoinlerdeki son aktivite, yatırımcıların gelecek vaat eden projelerde potansiyel kazançlar elde etmesini göz önünde bulundurarak, kripto para piyasasına artan bir ilginin sinyalini veriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku