Ripple (XRP) Fiyat Analizi: Yatay Yönde Fiyat Hareketi Devam Edebilir!

18

Ripple (XRP), geçen hafta 1 doların biraz üzerindeki seviyelerden düştükten sonra, büyük düşüş eğilimleriyle uğraştı. Birçok analist, sınır ötesi para transferi tokenının Mayıs ayında 0,65 dolar seviyesindeki desteğe yöneldiğine ve belki de düşüş yönünü 0,5 dolara uzatacağına inanıyor.

Ripple (XRP) 1 dolar seviyesine ulaşır mı?

Bununla birlikte, XRP hevesle 0,8 dolar seviyesindeki desteği benimseyerek boğaların fiyatı daha yüksek seviyelere itmesine izin verdi. Bu hafta başladığından beri, Ripple 0,9 doların üzerinde kayda değer bir kazanç elde etmedi.

Son birkaç gün içinde Ripple, 0,8 ile 0,9 dolar arasında dar bir aralıkta tutundu. Hemen aşağı yönlü, dört saatlik grafikte 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA) desteğinin üstünde yer alıyor. Bu destek bozulmadığı sürece, boğalar 0,9 doların üzerinde ve 1 dolara doğru kazançlara odaklanacak. Öte yandan, günü aynı seviyenin altında kapatmak, XRP’nin alt aralık sınırını 0,8 dolarda test ettiğini görebilir.

Düzeltme devam edecek

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) göstergesi şu anda sıfır çizgisinde seviyeleniyor. Bu gösterge, varlığın trend yönünü ve ivmesini takip ederek, özellikle trend olan bir piyasada dipten satın almak veya tepeyi satmak için pozisyonları tanımlar.

Tesviye hareketinin kesin bir yönü olmadığını unutmayın; bu nedenle, Ripple fiyat konsolidasyonu muhtemelen hafta sonuna kadar devam edecek. Ancak MACD çizgisi (mavi), yatırımcıların bir sonraki çıkış yönünü bulmalarına yardımcı olabilir. Sinyalin üzerinde bir MACD çizgisi yükseliş sinyali olacak ve alıcıları 1 dolara doğru kazanç beklentisiyle risklerini artırmaya çağıracak. Diğer yandan, sinyal hattının altından geçen MACD hattı, kayıpların öncelikli olacağı anlamına gelir. 0,8 dolar dışında, diğer kilit bağlantı bölgeleri 0,7 dolar, 0,65 dolar ve 0,5 dolar.

Ripple fiyat gün içi seviyeleri

Spot oranı: 0,86 dolar

Trend: Yatay yönde

Volatilite: Düşük

Direnç: 0.9 $

Destek: 0,8 dolar, 0,7 dolar ve 0,65 dolar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku