Popüler Analist: Ethereum, Solana ve 5 Altcoin Boğa Döngüsüne Girecek

2.107

Kripto para analisti Aaron Arnold, yakın gelecekte ralli yapmasını beklediği 7 altcoin projesini ele aldı. “Altcoin Daily” adlı kanalının 947.000 YouTube abonesine konuşan Arnold, Ethereum’u bu kripto para birimlerinden biri olarak belirtti.

Ona göre, Ethereum (ETH) ağı sürekli geliştiği için “patlamak üzere”. Kripto para ayrıca, yakın zamanda uygulanan EIP-1559 yükseltmesinin ücret yakma mekanizmasından kaynaklanan arz şoku yaşıyor. Ünlü analist konu hakkında şöyle konuştu:

Ethereum ekosisteminde çok iyi şeyler oluyor. Nasıl boğa olmazsın?

Ek olarak, altcoin Ethereum’un mevcut ticaret fiyatı, satış baskısı azaldıkça oldukça istikrarlı bir desteğe sahip. Bu yazı itibariyle, kripto para birimi verilerimize göre 3.118 dolardan işlem görüyordu. Bu, mayıs ayı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.200 dolardan yaklaşık yüzde 34,7’ye denk geliyor.

Toplanacak daha fazla altcoin

Ethereum’un en büyük rakibi olan Cardano (ADA), yaklaşan bir fiyat artışına sahip ikinci altcoin. Arnold’a göre, ağın birlikte çalışabilirliği, akıllı sözleşmelerin henüz başlangıç ​​aşamasındayken hızla gelişiyor. Ayrıca Cardano, Ethereum ile uyumlu bir yan zincir alıyor ve Ethereum’un akıllı sözleşmelerini altcoin Cardano’ya getiriyor. Yan zincir, işlem ücretlerinin ödenmesi için kripto para birimi olarak sarılmış ADA’yı (wADA) kullanacak. “Milkomeda” olarak adlandırılan proje, Cardano ile Solana gibi diğer birinci katman Blockchain’ler arasında birlikte çalışabilirlik getirmeyi vaat ediyor. Konu hakkındaki düşüncelerini paylaşan Arnold şu ifadeleri belirtti:

Mesele, her şeyin birlikte çalışabilir hale gelmesi ve tüm bu ağların birbiriyle çalışması ve birbirleriyle konuşması iyi bir şey.

Üçüncüsü, Arnold, hızla büyüyen birlikte çalışabilirliğe sahip diğer altcoinler gibi Solana (SOL) ve Blockchain Oracle Chainlink’i (LINK) öne çıkarıyor. Solana geliştiricilerinin artık Chainlink DeFi fiyat beslemelerini kullanabileceği gerçeğine değindi. LINK’in Solana’da yayınlanması, diğer platformların gerçek zamanlı olarak referans verilerine erişmesine izin verecektir. Bu nedenle, beklentiler her ikisi için de yükselişte.

Avalanche’ın yerel tokeni (AVAX), YouTuber’ın listesinde beşinci sırada. Akıllı sözleşmeler platformu, son zamanlarda mavi çipli DeFi projelerine katılarak büyümesine katkıda bulunuyor. Bunlar arasında Aave (AAVE), Curve (CRV) ve Sushiswap (SUSHI) ve gelişmekte olan diğer DeFi projeleri yer alıyor. Popüler kripto YouTuber Aaron Arnold, altcoin Ethereum, Cardano ve Solana dahil olmak üzere “patlamak üzere” 7 altcoin listeledi. YouTuber’ın listelediği tüm kripto varlıklarda önemli gelişmeler var.

Kripto para birimi analisti Aaron Arnold, yakın gelecekte ralli yapmasını beklediği 7 altcoin projesini ele aldı. “Altcoin Daily” adlı kanalının 947.000 YouTube abonesine konuşan Arnold, Ethereum’u bu kripto para birimlerinden biri olarak belirtti. Ona göre, Ethereum (ETH) ağı sürekli geliştiği için “patlamak üzere”. Kripto para ayrıca, yakın zamanda uygulanan EIP-1559 yükseltmesinin ücret yakma mekanizmasından kaynaklanan arz şoku yaşıyor. Usta yatırımcı konu hakkında şöyle kaydetti:

Ethereum ekosisteminde çok iyi şeyler oluyor. Nasıl boğa olmazsın?

Ek olarak, Ethereum’un mevcut ticaret fiyatı, satış baskısı azaldıkça oldukça istikrarlı bir desteğe sahip. Bu yazı itibariyle, dijital para birimi verilerimize göre 3.118 dolardan işlem görüyordu. Bu, mayıs ayı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.200 dolardan yaklaşık yüzde 34,7’ye denk geliyor.

Ralliye dahil olan diğer altcoin projeleri

Ethereum’un en büyük rakibi olan Cardano (ADA), yaklaşan bir fiyat artışına sahip ikinci altcoin. Arnold’a göre, ağın birlikte çalışabilirliği, akıllı sözleşmelerin henüz başlangıç ​​aşamasındayken hızla gelişiyor. Ayrıca Cardano, Ethereum ile uyumlu bir yan zincir alıyor ve Ethereum’un akıllı sözleşmelerini altcoin Cardano’ya getiriyor. Yan zincir, işlem ücretlerinin ödenmesi için kripto para birimi olarak sarılmış ADA’yı (wADA) kullanacaktır. “Milkomeda” olarak adlandırılan proje, Cardano ile Solana gibi diğer birinci katman Blockchain’ler arasında birlikte çalışabilirlik getirmeyi vaat ediyor. Konu hakkındaki düşüncelerini aktaran Arnold şunları aktardı:

Mesele, her şeyin birlikte çalışabilir hale gelmesi ve tüm bu ağların birbiriyle çalışması ve birbirleriyle konuşması iyi bir şey.

Üçüncüsü, Arnold, hızla büyüyen birlikte çalışabilirliğe sahip diğer altcoinler gibi Solana (SOL) ve Blockchain Oracle Chainlink’i (LINK) öne çıkarıyor. Solana geliştiricilerinin artık Chainlink DeFi fiyat beslemelerini kullanabileceği gerçeğine değindi. LINK’in altcoin Solana’da yayınlanması, diğer platformların gerçek zamanlı olarak referans verilerine erişmesine izin verecektir. Bu nedenle, duyguları her ikisi için de yükselişte. Avalanche’ın yerel tokeni (AVAX), kripto YouTuber’ın listesinde beşinci sırada. Akıllı sözleşmeler platformu, son zamanlarda mavi çipli DeFi projelerine katılarak büyümesine katkıda bulunuyor. Bunlar arasında Aave (AAVE), Curve (CRV) ve Sushiswap (SUSHI) ve gelişmekte olan diğer DeFi projeleri yer alıyor.

Ek incelemeler

Bir oyun ve takas edilemez token (NFT) platformu olan Enjin (ENJ), Arnold’un bir sonraki dikkati çekiyor. Protokol kısa süre önce sosyal ağ Blockster ile ilk 400.000 kullanıcıyı NFT’lerle ödüllendirmek için bir araya geldi. Son olarak, kripto YouTuber, Ripple’ın XRP Defterindeki yerel kripto para birimi olan XRP’yi ele aldı. Yükselişi, bir kopuşun devam ettiğini gösteren Parabolik SAR (dur ve geri) okumalarına dayanıyor. Konu hakkında ünlü analist şöyle ekledi:

XRP yüzde 30 fiyat hareketinin eşiğinde. XRP, oynaklıkta yükselmeye hazır görünüyor.

Arnold, XRP görünümünün devam eden Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Davasına rağmen devam ettiğini de sözlerine ekledi. YouTuber’ın listesindeki tüm kripto para birimleri için ortak bir özellik, hepsinin yaklaşan veya yakın zamanda yapılan güncellemelere sahip olmasıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Crypto-news-flash.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku