Ethereum Tutkunu Ünlü CEO’dan Çarpıcı Cardano İtirafı: Eylül’de Hazır Olun!

1.135

Dünyanın en büyük finansal danışmanlık, varlık yönetimi ve FinTech kuruluşlarından birinin CEO‘su, Cardano (ADA) fiyatının önümüzdeki ay daha da ivme kazanacağını iddia etti ve 3 temel neden gösterdi.

Cardano Eylül’de 4 dolar seviyesine ulaşacak

Yönetimi altında 12 milyar doları bulunan deVere Group’un CEO’su Nigel Green, Cardano (ADA)nun Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’dan sonra dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi haline gelmesinin ardından açıklamalarda bulundu. Son iki günde hafif bir düşüşe rağmen, ADA fiyatı son zamanlarda fırladı. Piyasa değeri şu anda 82 milyar doların üzerinde ve sene başından bu yana yüzde 1300’lük bir artış kaydetti. Ethereum’a olan tutkusuyla bilinen Green şunları söyledi:

İnsanlar Cardano (ADA)’nun aniden ivme kazandığını ve ‘bir gecede elde edilen bir başarı’ olduğunu söylüyor ama bu doğru değil. Proje, Ethereum kurucu ortağı Charles Hoskinson tarafından yaratıldı ve 2017’de piyasaya sürüldü Uzmanlar, 18 aydan fazla bir süredir artan bir ilgiyle onu ciddi bir şekilde projeyi izliyorlar.

Cardano patronu Hoskinson’un Cardano ekosistemine ve topluluğuna inandığını belirten Green, güncellemeler ve sosyal medyadaki hacmin fiyat üzerinde büyük bir etki yaratacağına inanıyor. CEO şunları ekledi:

Cardano, boğa koşusunda ve bunun yakın zamanda duracağını düşünmek için hiçbir neden yok. Aslında, ivme artacak ve Cardano’nun fiyatının önümüzdeki ay tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşarak 3 doları aşacağına inanıyorum.

Cardano’yu besleyen 3 ana etken var

Green, Cardano  fiyatını besleyen üç ana etkeden bahsetti. İlk olarak, genel kripto para piyasasındaki ralliye işare etti. Toplam piyasa değeri yeniden 2 trilyon dolara çıktı. İkinci etken olarak, yönetici Eylül ayında yapılacak ağ güncellemesi, akıllı sözleşme işlevselliği açısından en çok kullanılan Blockchain olan Ethereum‘u geride bırakmak için ekosistemini güçlü bir konuma getirmesini vuruladı.

Blockchain üzerinde yaşayan ve önceden belirlenmiş koşullar karşılandığında otomatik olarak çalışan işlem protokolü olan akıllı sözleşmelerin, yakın gelecekte hemen hemen her sektör için büyük bir olumlu etkisi olacağına şüphe yok. Greene’e göre, Cardano, enerji tüketiminde verimli olarak kabul edilmeyen Bitcoin’e kıyasla ‘yeşil’ bir kripto para birimi olma itibarından yararlanmaya devam edecek. DeVere CEO’su şu sonuca vardı:

Diğer kripto para birimlerinin yanı sıra Cardano konusunda uzun süredir iyimserim.. Ama artık patlamak üzere olduğuna dair gerçek bir his var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Businesscloud.co.uk
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku