Popüler Analist: Bu Altcoin Rekor Sıçrama Hazırlığında

6.704

YouTube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, kripto ekosisteminin yerli parasının en büyük kripto borsası altcoin projesi olabileceğini öngörüyor.

Crypto.com, Los Angeles arenasının isim sponsoru olarak Staples’ın yerini aldı

Crypto.com, 2016 yılında kurulmasından bu yana, birkaç yıl içinde tam teşekküllü ve tanınmış bir uluslararası kripto para birimi merkezi haline geldi. Kripto ekosistemi, Crypto.com Borsası, Crypto.com Uygulaması, DeFi Swap, Crypto.com DeFi Cüzdanı,  Crypto Earn, Crypto Credit ve diğer başkaca hizmetten oluşuyor. Yeni bir videoda, Guy olarak bilinen ünlü analist 1.650.000 abonesine, Crypto.com’un marka bilinirliğinin, firmanın platformunu agresif bir şekilde tanıtmasıyla altcoin CRO’ya, diğer borsa token’larına göre bir avantaj verdiğini söylüyor.

"Görsel:

Bu ayın başlarında, Singapur merkezli şirket, Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers’ın evi olan Staples Center’ın adını Crypto.com Arena olarak değiştirmek için 700 milyon dolarlık bir anlaşma yaptı.
Guy ayrıca, kripto paranın değerini 1 dolara çıkarabileceğini ve mevcut fiyatı olan 0,69 dolardan %44’ün üzerinde bir potansiyel artışa işaret edebileceğini söylediği altcoin CRO’nun temellerinden de bahsediyor. Bu konu hakkındaki görüşlerini ünlü analist şöyle açıklıyor:

CRO ayrıca Crypto.com ekosistemindeki faydası nedeniyle çok sayıda talep sürücüsüne sahip. Artık CRO, akıllı sözleşme işlevine sahip bir Blockchain’e ait olduğundan, bu ek talep boyutu, mevcut kripto boğa piyasası bitmeden CRO’yu bir dolara çıkarmak için yeterli olabilir.

Altcoin CRO ne vaat ediyor

Coin Bureau’nun sunucusu, CRO’nun Crypto.com ekosistemindeki sayısız kullanım örneğinden şu şekilde bahsediyor:

Crypto.com, alım satım, borç verme, ödünç alma, staking, DeFi (merkezi olmayan finans), cüzdanlar ve ödemeler dahil olmak üzere kripto ile ilgili bir dizi ürün ve hizmet sunarken, en ünlü ürünü muhtemelen metal kripto Visa banka kartlarıdır.

"Görsel:

Crypto.com’un bileşenlerinin neredeyse tamamı altcoin CRO’yu içeriyor. Birkaç örnek vermek gerekirse, CRO’nun yukarıda bahsedilen Visa banka kartlarını satın alması gerekiyor. Ek getiri için stake edilebilir ve ayrıca Crypto.com borsasında alım satım indirimleri sunabilir.Crypto.com bu yılın başlarında 70 milyar CRO token’ını yok edeceğini duyurdu. Ünlü analist Guy’a göre, yaklaşık 60 milyar CRO kripto parası zaten yakıldı. Bu konuda değerlendirmede bulunan Guy şu açıklamayı yapıyor:

Kalan 10 milyar dolarlık CRO token’ları akıllı bir sözleşmeye kilitlendi ve kilitleri açıldıkça aylık olarak yakılacaklar.

Altcoin CRO ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriproarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku