Analiste Göre Ethereum Tabanlı Altcoin Değerini Katlayacak!

1.357
Kripto para yayını yapan YouTube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu ve analist Guy, Ethereum (ETH) tabanlı bir oyun altcoin projesinin önümüzdeki haftalarda yükselmeye hazır olduğunu söylüyor.

 

Analist, SAND rallisi için 3 önemli neden verdi!

Kıdemli analist, yayınladığı yeni bir videoda 1,62 milyon YouTube abonesine altcoin The Sandbox’ın (SAND) piyasadaki en büyük oyun tabanlı kripto para birimi olabileceğini söylüyor. SAND, video oyunları hayranlarının oyun deneyimlerini oluşturmalarına ve para kazanmalarına olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir sanal dünya olan The Sandbox’ın yerel tokeni olarak tanımlanabilir. Altcoin, piyasa değerine göre 63. sıradaki yer alıyor ve son yedi gün içinde yüzde 33’ten fazla artışla 3.36 dolardan işlem görür. Guy hala oyun tabanlı altcoin’in fiyat artışı için büyük bir potansiyeli olduğunu düşünüyor ve şunları ekliyor:
Altcoin SAND düzeltme yaşıyor gibi görünüyor ancak düşüş sandığım kadar sert değil. Yükseliş trendinin devam etmesini bekliyorum. Bunun birkaç nedeni vardır: Birincisi, NFT’ler. Birkaç dakika önce bahsettiğim gibi, Sandbox’taki NFT’ler,  en çok satılan koleksiyonların başında geliyor. Bu alımların çoğu, SAND’da yapılıyor ve bu da talep yaratıyor.
Bu Altcoin Yeni ATH'sine Ulaştı: Teknik Veriler Artış Öngörüyor!
 
Analist ayrıca, altcoin SAND’ın orta ölçekli piyasa değerinin, Axie Infinity gibi daha büyük metaverse krİpto paralara kıyasla, daha büyük bir potansiyel sunduğunu belirtiyor. Guy, SAND’ın zincir üstü verilerinin “sağlam” olduğunu savunuyor. Analiste göre, SAND’ın maksimum 3 milyar arzı var, ilk ve mevcut dağılımı sağlam ve arz eşit olarak dağılmış durumda. Guy, SAND’ın teknik özelliklerinin iyi görünüdüğünü ve bu, fiyatın yükselmesinin diğer bir nedeni olduğunu vurguladı. Analist, ”Analizim doğruysa, kripto para piyasasının genel olarak çökmeyeceğini varsayarsak, önümüzdeki haftalarda altcoin fiyatını iki katına çıkarabilir” ifadesini kullandı.

 

 Popüler altcoin Cardano, kurumsal yatırımın yeni gözdesi olmayı başardı!

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, dijital varlık yönetimi firması CoinShares’e göre,  önde gelen altcoin Cardano (ADA), kurumsal yatırımlarda devasa bir artışa tanık oluyor. CoinShares’in yeni bir raporunda, ADA geçen hafta büyük oranda kurumsal ilgi gördü ve ve toplam yıl başından bugüne kadar olan giriş miktarını 108 milyon dolara çıkardı. Ethereum girişleri geçen hafta 17,3 milyon dolar olurken, Cardano 16.4 milyon dolar seviyesine çıkmayı başardı.

 

Görsel: Kripto Para Birimleri

Önceki hafta, Cardano girişleri 5 milyon dolar ve Ethereum girişleri ise 31.4 milyon dolardı. Solana (SOL), 9.8 milyon dolar,  Polkadot (DOT) 5.2 milyon dolar ve XRP ise 3.1 milyon dolar giriş aldı. Art arda 13. haftada piyasaya girişlerin gelmesiyle, CoinShares, piyasada yaşanan son fiyat rallilerinin kripto para sektörüne, özellikle de altcoin piyasasına daha fazla kurumsal sermaye çekmiş olabileceğini söylüyor.

Bitcoin, son 24 saatte yüzde 6,2 düşüşle 60.123 dolardan işlem görüyor. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku