Usta Analist: Piyasa Toparlanırken Bitcoin ve 5 Altcoin Sert Yükselecek!

3.873

Kripto YouTube kanalı Altcoin Daily, Bitcoin ve beş altcoin’in yakında tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeye hazır olduğunu belirtti. Özellikle, Internet Computer (ICP), Ripple (XRP), UniLayer (LAYER), Chainlink (LINK) ve Flow (FLOW)’un patlamaya çok yakın olduğu kaydedildi.

Altcoin Daily tarafından öne çıkan önemli noktalar

Altcoin Daily, ünlü altın taraftarı Lawrence Leopard’a atıfta bulunarak, şimdi Bitcoin için en büyük satın alma fırsatı olduğunu savunuyor. Kendini Bitcoin savunucusu ilan eden Leopard, altın işindeki birçok kişinin “Bitcoin’i anlamak için zaman ayırmadığını” söylüyor. Ayrıca dijital varlığı “inanılmaz bir yenilik” ve “şu anda sistemdeki en yüksek malî alarm” olarak nitelendiriyor. Ek olarak, Blockchain teknolojisinin değişmez ve manipülasyondan muaf olduğunu belirtiyor. Öte yandan, merkez bankalarının altın üzerindeki kontrollerini kötüye kullanmış olmaları sebebiyle Bitcoin hala tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilmiş değil.

Altcoin projeleri hakkında konuşan programın sunucuları, Dfinity’nin yıl sonuna kadar Internet Computer’da Bitcoin akıllı sözleşmelerini başlatmayı planladığını açıklıyor. Hareket, Bitcoin’i DeFi ve Web 3.0’da kullanılabilir hale getirmek için daha geniş ölçekli bir endüstri girişiminin parçası olarak yorumlanıyor. Yazım sırasında, piyasa değerine göre 22. sırada yer alan ICP, 45.21 dolardan işlem görüyordu. Programın listesindeki diğer kripto para, hala ABD düzenleyicisiyle düzenleyici sorunlar yaşayan Ripple. Hararetli davaya rağmen, CBDC çözüm uygulaması gibi belirli gelişmelerin ardından Ripple topluluğunda iyimserlik devam ediyor. Ripple ayrıca yakın zamanda yerel bankalara işlem işleme konusunda yardımcı olmak için Tayland’a da genişledi.

Programda konuşulan diğer altcoin projeleri UniLayer, Chainlink ve Flow

Program sunucusunun patlayacağını düşündüğü diğer kripto para ise daha büyük bir merkezi olmayan ticaret deneyimi sağlayan çok zincirli platform UniLayer oluyor. Onlardan gelen en son büyük haber, “Gaia” adlı yeni bir metaverse’nin yakında piyasaya sürülmesidir. Lansman gününde, UniLayer, tüm UniLayer sahiplerine GAIA token’larını airdrop ile dağıtacak. Bir sonraki altcoin ise Chainlink (LINK). Yakın zamanda ağ, merkezi olmayan bulut depolama toplayıcı ColdStack ile entegre olduğunu duyurdu. Blockchain oracle’ın fiyat beslemeleri artık platformun kullanıcılarına sunulacak ve onların en uygun maliyetli merkezi olmayan depolama seçeneklerini edinmelerini sağlayacak.

Altcoin Daily’nin listesindeki bir numaralı kripto para Dapper Labs’ın Flow Blockchain’iydi. Sadece bu hafta, firma 250 milyon dolarlık bir finansman turunu kapattı ve şirkete 7,6 milyar dolar değer katmayı başardı. NBA Top Shot’ın arkasındaki firma, İspanya’nın en iyi futbol ligi LaLiga ile de ortaklığa girdi. İkincisi, bir futbol NFT Pazarı başlatmak için kullanılırken, finansman turu NBA Top Shot operasyonlarını genişletecek. Piyasa değerine göre en büyük 84. olan FLOW, yazım sırasında gün içinde yüzde 7,7 düşüşle 16,54 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Crypto-news-flash.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku