TikTok’ta Yarım Milyon Takipçisi Olan Fenomen: Bu Kripto Paraları Aldım!

121

Finansal konulardaki paylaşımlarıyla tanınan TikTok fenomeni Mason Versluis, işlevsellik ve kullanım durumları nedeniyle bazı kripto para projelerinin Bitcoin (BTC)’i tahtından indirileceğine inanıyor.

Ripple ve Ethereum geleceğin kripto para birimleri!

500 bin takipçisi bulunan 21 yaşındaki Versluis Crypto Mason, izleyicilerini kripto ve piyasalar hakkında bilgilendirmek için kısa videolar çekiyor. 15 yaşından beri kripto para ticareti yapan Versluis, geçtiğimiz günlerde önde gelen yayın kuruluşu Business Insider ile piyasaya hakkında bir röpörtaj yaptı. Fenomen, Bitcoin liderliğini kaybettikten sonra, piyasada ilginç gelişmeler olacağını öngörüyor. BTC’nin son 1 yılda neredeyse yüzde 350 artış kaydetmesine rağmen, Versluis asıl fırsatın diğer projelerde olduğunu düşünüyor ve şunları ekliyor:

Babam, 17 yaşımdayken bana XRP’den bahsetti ve o zamandan beri kripto piyasası ile uğraşıyorum.

CoinPrice Forecast Ripple (XRP) için Yıl Sonu Fiyat Tahminini Açıkladı!
 

XRP‘nin Bitcoin’den ‘daha iyi bir kripto para olduğunu düşünen fenomen, ödeme ve havale özellikleri nedeniyle XRP’nin geleceğin finansal sisteminde büyük rol oynayacağını iddia ediyor. 1 yıl içinde yüzde 320 artış kaydeden altcoin, BTC ağının yavaş olduğu göz önüne alındığında gelecek vaat ediyor.  Kripto para piyasasının yaklaşık yüzde 20’sini oluşturan ve son 1 yılda yüzde 800 artış kaydeden Ethereum (ETH) hakkında da görüş bildiren fenomen. merkeziyetsiz finans uygulamaları, NFT piyasasındaki rollü ve kullanım durumları endeniyle fiyatın artacağını düşünüyor. Ethereum’a yatırım yaptığını belirten Verslius, gelecekte çok daha büyük fiyat artışları bekliyor.

Regülason, sistemin doğasına zarar vermemeli

Bir altcoin projesinde pozisyon almak söz konusu olduğunda, Versluis günlük trader olmadığını söylüyor. Günlük trader olmanın çok fazla strese neden olduğundan ve bilgisayarın başında sürekli piyasaları izlemeniz gerektiğinden sağlıklı olmadığını düşünüyor. Kripto sistemindeki merkeziyetsizliği ve finansal özgürlüğü en önemli unsurlardan biri olarak görürken, fenomen regülasyon konusunda da fikrini söyledi. Versluis’e göre, regülasyon kripto para birimlerinin doğasına ve özgünlüğne zarar vermeden herkesin faydası için olmalı.

Eski Federal Savcıdan Kripto Para Uyarısı: SEC Elinden Geleni Ardına Koymayacak
 

Kripto para tutkusunun gelecek yıllarda da devam edeceğini vurgulayan fenomen, genç bir trader olarak, takipçileri ile etkileşim içerisinde olmaktan büyük zevk alıyor. ABD’de regülasyon konusu giderek daha tartışmalı bir hal alırken, yapılan anketler Z neslinin kripto yatırımında lider durumda olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Businessinsider.com.au
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku