Piyasa Düşerken Toplanacak Altcoinler Bunlar!

41

Bitcoin, ayılardan büyük ölçüde etkilenen son fiyat hareketleri sırasında gücünün çoğunu kaybetmiş görünmektedir. Öte yandan altcoinler, birikim bölgesinde işlem görüyor gibi görünmektedir. Ayrıca düşüş esaretinin üzerine çıkmasını ve daha sonra yükselmesini beklenmektedir.

Piyasa düşüşünde alınacak altcoinler

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere son zamanlarda altcoinler, piyasada hafif bir değişiklikle hızlı bir şekilde toparlanma eğiliminde olduklarından, Bitcoin’e kıyasla daha sağlam oldular. Popüler analistlerden Altcoin Sherpa, son video güncellemesinde önümüzdeki günlerde uzun sıçrama potansiyeli olan bazı altcoinleri listeliyor.

altcoinler

Bununla birlikte analist toplanması gereken altcoinleri belirledi. Bu altcoinlerin ise Dogecoin (DOGE), Binance coin (BNB), Polygon (MATIC), Fantom (FTM) olduğunu belirtti.

Dogecoin (DOGE)

Analist Dogecoin fiyatının şu anda 0,09 ila 0,10 dolar arasında kritik destek seviyelerinde olduğunu söylüyor. Ayrıca analist, bunun önemli bir long pozisyona girmek için doğru zaman olabileceğine inanıyor.

altcoinler

Analist yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Daha önce belirlenen bu yüksek fiyat göz önüne alındığında, bu alan teorik bir destek alanı olmalıdır. Yani, birkaç kez direnç olduğu ve şu anda destek olduğu böyle düşünebilirsiniz.. Bu alan teorik olarak giriş için bir alan olabilir.”

Binance Coin (BNB)

Binance coin’e (BNB) geçiş yapan analist, varlığın şu anda Aralık ayının başından bu yana 317$ ile 280$ arasında işlem gören aralığın alt sınırına düşeceğine inanıyor.

altcoinler

Analist yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Düşük zaman dilimlerinde dürüst olmak gerekirse dalgalı fiyat hareketi. Bu yüksek seviyenin 330 Dolar civarında ve bu düşük seviyenin 260 Dolar civarında olduğunu görebilirsiniz. Bu muhtemelen şu anda aralıktır… Eylül ve Ekim boyunca birçok kez destek olarak dokundu ve birkaç kez de direnç olarak dokundu. Belki düşüşler tekrar gelirse şaşırmam ama 260$ civarında olacaktır.”

Polygon (MATIC)

Polygon’a (MATIC) geçen analist, kriptonun yakında önemli bir yükselişi ateşlediğini belirti. Ancak büyük ölçüde Bitcoin’e bağımlı olduğunu söylüyor.

altcoinler

Ayrıca analist yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Bitcoin dayandığı sürece daha yukarı yönlü bir şey görmemizin muhtemel olduğunu düşünüyorum. Bu tür bir artışın 1 doların ortalarına kadar çıktığını görsem şaşırmam. Ama yine de Bitcoin’e gerçekten güvenilir olacak.”

Fantom (FTM)

Son olarak Fantom’u (FTM) işaret eden analist, tokenin piyasa katılımcıları için mevcut 0,22 $ destek seviyesinde bir satın alma fırsatı sunduğunu söylüyor.

Fantom

Analist yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Hala bu 0,5 Fibonacci seviyesini 0,22 dolar civarında kontrol edeceğim… 0,22 dolarlık alanın iyi bir destek ve direnç seviyesi var… Bu, teklif vermek istediğim bir alan.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku