Goldman Sach Eski Yöneticisi Bitcoin (BTC)'deki Düzeltmeyi Değerlendirdi
Goldman Sach Eski Yöneticisi Bitcoin (BTC)'deki Düzeltmeyi Değerlendirdi

Eski Goldman Sachs Yöneticisi Bitcoin Boğa Koşusunun Biteceği Tarihi Açıkladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Eski Goldman Sachs yöneticisi ve Real Vision’ın kurucusu Raoul Pal, bazı uzmanlarının yanlıldığına ve boğa piyasasının bu yıl sona ermeyeceğine inanıyor. Bitcoin (BTC) ve altcoin piyasası için çarpıcı açıklamalarda bulunan yönetici, bazı sert düzeltmelere de dikkat çekti.

 

Boğa koşusu, 2022 Mart veya Haziran ayına kadar devam edecek

3 Kasım’da gerçekleştirdiği bir röportajda ​​Pal, mevcut boğa koşusunun 2015 ve 2017’de olduğu gibi Aralık’ta sona ermeyeceğini ileri sürerek, rallinin Mart ve Haziran ayları arasındaki bir döneme kadar uzayacağını öngördü. Pal’a göre, Bitcoin, Ethereum ve diğer altcoin’ler  önümüzdeki altı ay içinde potansiyel olarak iki kez büyük çöküş yaşayacak. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi,  Econometrics verileri, mevcut döngü 2017 ile aynı örüntüyü takip ederse, Bitcoin (BTC)’in 253.800 dolara kadar olabileceğini öne sürüyor.

 

Kıdemli Analist Bitcoin (BTC)'de 80 Bin Dolar İçin Tarih Verdi!
 
Bitcoin için iyimser açıklamalar yapan Pal, 2021 boyunca , Ethereum’u favori kripto para birimi olarak öne çıkardı ve ETH’yi Ağustos ayında “en büyük yatırım” olarak nitelendirdi. Yönetici, yaklaşan Eth2 lansmanının ve 2022’nin ilk yarısında bir Ethereum ETF’nin onaylanması olasılığının, büyük kurumları çeken büyük bir ralli için katalizör olabileceğini söyledi. Pal, “Kurumlar varlık tahsisi kararlarını çeyrek dönemlere göre verme eğiliminde ve tahminimce önümüzdeki yılın Ocak-Mart çeyreği arasında büyük bir giriş göreceğiz. Herkes ETH’sini stake ediyor. Toplam ETH arzının yalnızca yüzde 11’i mevcut  ETH’de ve bu inanılmaz arz ve talep dengesizliğini yaratıyor. Geri kalanı staking için kilitlendi” ifadesini kullandı. Analsite göre, bütün bunlar hem Bitcoin hem de Ethereum için boğa döngüsünün süreceğini ve Mart ve Haziran ayına kadar devam edeceğini gösteriyor.

 

Balinalar, rekor sayıda Bitcoin tutuyor! BTC adres etkinliği fırladı!

Geçen hafta boyunca, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 62 bin dolar ile 63 bin dolar arasında konsolide oldu. Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk BTC vadeli ETF’sinin piyasaya sürülmesinden sonra BTC hakkında birçok kurumsal ve düzenleyici konuşma duyuyoruz.

 

Glassnode‘dan gelen verilere göre, Bitcoin HODL’erlar, BTC’lerini elinde tutmaya devam ediyor. Bitcoin için likit olmayan arz 14,52 milyon ile rekor seviyeye ulaştı. Bu, BTC balinalarının büyük oranda BTC biriktirmesiyle mümkün olur. Son Chainlaysis raporuna göre, BTC balinaları geçen hafta 142 bin BTC satın aldı. Rapor ayrıca, 1.000 BTC’nin üzerinde balina adreslerinin 2021’de en yüksek arzı elinde tuttuğunu belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Eski Goldman Sachs Yöneticisi Bitcoin Boğa Koşusunun Biteceği Tarihi Açıkladı