Bu Model, Ethereum (ETH)’u 10 Bin Dolara Taşıyor!

0 44

Kripto borsa analisti ve influencer Benjamin Cowen, çoğu traderın Ethereum (ETH)’un “tsunami” fiyat hareketini kaçıracağını söylüyor. Analist, ETH’nin yükselişine devam edeceğini öngörüyor. İşte analizinin detayları…

Analist YouTube kanalında Ethereum (ETH)’nin yükselmeye devam edeceğini belirtti

Cowen, yeni bir strateji oturumunda 373 bin YouTube abonesine, pek çok traderın ETH’nin büyük bir piyasa düzeltmesi yaşayabileceği şeklinde öngörülerde bulunmalarına rağmen, Ethereum (ETH)’un güç kazanmaya devam edeceğini ifade etti. Analist konuya yönelik şunları söyledi:

Unutmayın ki, pek çok insan Ethereum (ETH)’un ne kadar ileri gidebileceğini hafife alacaktır. Çoğu bunu yapacaktır! Ancak çoğu insan yanılıyor olacak. Biz şimdiden 4.100 dolarlık bir Ethereum’u görüyoruz.

Cowen: Ethereum’un bin doların altına düşmesi mümkün değil!

Analist, ikinci en büyük kripto para Ethereum (ETH)’u, piyasa değeri ile 1.000 doların altına gönderebilecek büyük bir düzeltmenin artık mümkün olmadığını şu ifadelerle belirtti:

Ethereum’un inanılmaz bir performans gösterdiğini biliyoruz… Bir noktada bir düzeltme yapacağız, ama, hey, unutmayın: insanlar her zaman büyük bir düzeltme ister ve sorun şu ki, insanlar düzeltme talep ediyorlardı (yaklaşık 1.000 dolar değerinde), yani Ethereum’un kısa vadede 900 dolara düşme ihtimali çok düşük ve bir daha asla olacağını sanmıyorum… Nihayetinde Ethereum tsunamisini besleyen şey, büyük bir düzeltmenin olacağını düşünmeye devam eden insanlardır. Coin yükselmeye devam ediyor ve bu yüzden bu insanlar nihayetinde kendilerini kapana kısılmış hissediyorlar, özellikle de Ethereum’larını pump’lanan bir altcoin için sattıktan sonra o altcoin dump’a geçtiyse ve Ethereum pump’lanmaya başladıysa. Bu yüzden pump’ın size gelmesini beklemelisiniz. Tsunaminin gelmesini beklemelisiniz.

Cowen, kendi modellerine dayanarak, Ethereum’un kısa vadede 4.320 ila 5.800 dolar arasında herhangi bir noktaya yükseleceğini öngörüyor. Bununla birlikte, Ethereum’un uzun vadede 10.000 dolara yükseldiğini de göz ardı etmiyor. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para, pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.221,20 doları gördü. Son verilere göre Ethereum, yazım sırasında 3.946 dolardan işlem görüyor.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku