Milyonlarca Dolar Bu Altcoin Projesine Akıyor: Piyasa Değeri Tether’İ Geride Bıraktı!

111
Cardano (ADA), Alonzo güncellemesinden önce artan kurumsal yatırım nedeniyle geçtiğimiz hafta yüzde 14 yükseldi. Teknoloji zaman çizelgelerini tahmin etmek zor olsa da, Cardano ekibi, akıllı sözleşme işlevinin ana ağda lansmanı için Eylül ortası olarak bir tarih belirledi. Altcoin fiyatının yeni ATH’lere ulaşması bekleniyor.

Cardano Tether’i geçerek üçüncü sırada yer alıyor!

Cardano, stablecoin Tether’i geride bırakarak piyasa değeri bakımından üçüncü en büyük kripto para birimi olmayı başardı. An itibariyle, ADA fiyatı 2,04 dolar ve piyasa değeri 64 milyar doları aştı. Cardano’nun yaklaşan akıllı sözleşme lansmanı, kurumlardan artan bir sermaye akışını tetikledi. Cardano yatırım ürünleri, ilk iki kripto para birimi Bitcoin ve lider altcoin Ethereum, yaklaşık 22 milyon dolarlık çıkış kaydettiğinde, girişlerde 1,3 milyon dolarlık bir artış gözlemledi.

 

Cardano’nun arkasındaki merkeziyetsiz Blockchain şirketi olan Input Output Hong Kong (IOHK), kısa süre önce ekibin test ağı ve ana ağı için öngörülen hard fork tarihlerini yerine getirme yolunda olduğunu duyurdu. IOHK güncellemeyi Twitter’da paylaştı. Altcoin geliştiricileri, en son teknoloji güncellemelerinde Alonzo Purple test ağının yayında olduğunu ve öncülerin, borsaların ve merkeziyetsiz uygulama geliştiricilerinin akıllı sözleşme işlevini test etmeye başladığını belirtti.

Michael Van De Poppe altcoin için 5 doları işaret etti

İlginç bir şekilde, Cardano’nun Alonzo hard fork’u ve ana ağdaki akıllı sözleşmelerin sunumu, onu Ethereum’dan bir adım daha ileriye taşıyor. IOHK, Cardano’yu “Yeşil Block Chain” olarak etiketliyor. Rakip Ethereum, konsensüs mekanizması ve madenciliğinde bir değişimden çok uzaktayken, Cardano ve diğer hisse kanıtı protokolleri çözüme ulaştıklarını iddia ediyor.

Yatırımcılar, Cardano’nun yoğun enerji tüketen kripto para birimlerini geride bırakmayı ve altcoin Block Chain’deki bir sonraki büyük güncellemeden önce satın almaya hazır olduğunu belirtiyor. 1 Ekim 2021’den önce akıllı sözleşmelerin başlatılmasına karşı Polymarket’teki açık bahis şimdi Cardano’nun lehine. Oranlar dört hafta önceki 63-37’ye karşı 80-20. Uzmanlar, Cardano’nun devasa yükselişini Eylül ortasındaki lansmana bağladı. Eight Global’in CEO‘su ve kurucu ortağı Michaël van de Poppe, ADA’nın 5 dolara ulaşma olasılığını değerlendirdi. FXStreet analistleri, ADA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için gerekenlere sahip olduğunu belirtiyor. Cardano, yeni zirvelere ulaşmak için iyi bir konumda ve fiyat 1,90 doların üzerinde kaldığı için ADA rallisi devam edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku