Kripto Para Borsaları Entegrasyona Başladı: Cardano Bu Seviyelere Ulaşabilir!

80

Dördüncü en büyük kripto para birimi olan Cardano (ADA), 3 ayın en yüksek seviyesi olan 2.25 dolar’dan küçük bir düşüş yaşadı. ADA, son 24 saatte yüzde  düşüşle 2,11 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, küçük çaptaki fiyat düşüşünden önce, 65 haftalık kazancın ardından 6 günlük yeşil mumu kapattı.

Cardano hafta sonunda 2.50 doları geçebilir!

ADA fiyat artışı, Alonzo hard fork ile Cardano Blockchain’deki gelişmelere bağlanıyor. Uzun zamandır beklenen akıllı sözleşme entegrasyon tarihi 12 Eylül olarak belirlendi ve birçok kişi fiyat artışını yaklaşan yükseltmeye bağlıyor.

ADA, Mayıs ayı ATH’si olan 2,46 dolar’ın sadece yüzde 15 altında ve piyasa analistleri, Cardano (ADA)’nun yeni bir ATH kaydetmek için bu hafta sonuna kadar 2,50 dolar’ı geçebileceğine inanıyor. Altcoin şu anda bir saatlik grafikte eşkenar bir düzende hareket ediyor ve modelden yukarı doğru kırılma, ADA’yı 2,50 doların üzerindeki yeni ATH’lere çıkarabilir.

Altı kripto para borsası akıllı sözleşme entegrasyon güncellemesine başladı

Cardano Blockchain’in arkasındaki araştırma ve geliştirme şirketi Input-Output, Alonzo Purple test ağı ve akıllı sözleşme entegrasyonu hakkında bir güncelleme yaptı. Firma, Alonzo Purple test ağının şu anda 250’den fazla katılımcıya sahip olduğunu ve bazı kullanıcıların karşılaştığı senkronizasyon sorunlarını çözmeyi garanti ettiğini söyledi. Ekip ayrıca Alam, Dorin ve Q&A testlerinde bir sonraki test düzeyine geçirilecek olan Plutus “ana ağ adayı”nı yayınladı.

Bugün, bunu kendi node son sürüm adaylarına entegre etmek için çok çalışan node ekibine, Plutus’u yayınladık. Bu sürüm daha sonra Alan, Dorin ve QA test ekibine aktarılacak.

Kripto para borsaları akıllı sözleşme entegrasyonu için güncellemeye başladı ve güncellemeye göre, şu anda CF liderliğindeki entegrasyon ekibiyle altı kripto borsası çalışıyor. Büyük güncellemeyle ilgili beklenti, ADA’nın fiyat artışının birincil nedeni oldu ve altcoin, Eylül ayının ikinci haftasında son yükseltme ana ağa entegre edilmeden önce, Cardano yeni bir ATH elde edebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku