LUNA Çöküşünden Önce Haber Vermişti: Şimdi Bu Altcoin’e Dikkat!

318

Terra (LUNA)’nın gözden düştüğünü gören popüler kripto para analisti ve trader ‘’AlgodTrading (Algod)’’, şimdi bu altcoin projesi için aynı şeylerin yaşanmasını beklediklerini söyledi. Kriptoarena.com olarak detayları aktarıyorum.

Algod, LUNA İddia’sını kazandığını söylüyor. Şimdi sıra bu altcoin’de

Algod, Terra’yı eleştiren isimlerden biriydi ve UST/LUNA mekanizmasının sürdürülemez olduğunu defalarca kez dile getirmişti. Ayrıca, Algod, Terra’nın kurucusu Do Kwon ile yakın zamanda bir bahse girmişti.İkili, LUNA fiyatlarının Mart 2023’e kadar 88 doların üzerinde kalacağına dair bir iddia ortaya koymuşlardı. LUNA şu anda sıfırın çok altında işlem görüyor. Algod Do Kwon’un bahsi kaybettiğini kabul etmesini çağırdı.

LUNA Çöküşünden Önce Haber Vermişti: Şimdi Bu Altcoin'e Dikkat!

Algod şimdilerde ise GMT coin’i inceliyor. GMT, bu yıl popülaritesini artıran Solana tabanlı bir “hareket et kazan” token’i oalrak ilgi çekiyor. Green Metaverse Token (GMT), STEPN uygulamasının yerel token’lerinden biri olarak tanımlanabilir. GMT, STEPN ekosisteminin yönetim tokeni, Green Satoshi Token (GST) ise oyun token’i konumunda. Kullanıcılar, STEPN uygulamasından spor ayakkabısı NFT’leri satın alarak ve telefonlarının GPS özellikleri tarafından izlenen gerçek hayattaki egzersiz etkinliklerine katılarak token kazanabilirler. Ayrıca sistemde satılık özel NFT spor ayakkabılarını oluşturmak ve GST’yi US Dollar Coin’e (USDC) için dönüştürmek için bir özellik de var.

Trader: İnsanların yürüyerek para kazanması çok garip

Bir Twitter dizisinde Algod, alıcılara çok az değer sundukları için GMT’e uyarılarda bulundu. Programın mekanizmasının, yani kullanıcıları yürümeleri veya koşmaları için ödüllendirmelerinin büyük ölçüde sürdürülemez olduğunu ve muhtemelen işin sonunda başarısız olacağını söyledi. Ünlü trader, bilgisiz insanların yürüyerek yüzlerce dolar kazanmasının çok garip ve saçma olduğunu belirtti.

LUNA Çöküşünden Önce Haber Vermişti: Şimdi Bu Altcoin'e Dikkat!

Algod, orta ve uzun vadede GMT’ye yatırım yapmaya karşı uyarılarda bulunarak, token’da bir short pozisyon almayı da düşündüklerini söyledi. Algod, oyna-kazan (P2E) oyununun bu yılki devasa düşüşüne atıfta bulunarak tokenı “bir sonraki” Axie Infinity olarak nitelendirdi. Capo takma adıyla bilinen kripto para analisti ise, yakın zamanda yaptığı bir değerledirmede, Solana (SOL) üzerine inşa edilmiş olan STEPN’i (GMT) yakından takip etttiğini söylemişti.. Kripto strateji uzmanı, GMT’nin 0,60 dolara kadar düşebileceğini söyledi. Analiste göre, kısa sürede popüler hale gelen GMT zirveye çıktı ancak düşüşe geçecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku