Analist Uyardı: Bitcoin ve 2 Altcoin Bu Seviyelere Çakılabilir!

1.449
Yaygın olarak takip edilen bir kripto para analisti, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) ve bu yılın trend altcoin projelerinden biri için daha fazla düşüş öngörüyor.

 

Analist, Cardano (ADA) ve STEPN (GTM) için düşüş öngörüyor

Piyasada Capo olrak bilinen analist, 307.500 Twitter takipçisine ADA’nın Elliott Dalga teorisine dayanarak beş dalgalı düşüş trendini tamamlamadan önce bir adım daha atmaya hazır olduğunu söylüyor. Analist “ADA: Beşinci dalga eksik. Ana destek seviyeleri 0,30 – 0,35 dolar.” ifadesini kullandı. Elliott Wave teorisi, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan ve kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan teknik bir analiz yöntemdir. Teoriye göre, bir varlık, fiyat hareketi tersine dönmeden önce beş dalgalı bir döngüden geçer. Capo, ADA’nın dördüncü dalgasını tamamlamak üzere olduğunu ve düşüş için hazır olduğunu öne sürüyor. Altcoin ADA an itibariyle 0,51 dolardan işlem görüyor. Analiste göre, ADA yüzde 40 değer kaybederek 0,30 dolara düşebilir.
Capo ayrıca Solana (SOL)  üzerine inşa edilmiş olan  STEPN’i (GMT) yakından takip ediyor. Kripto strateji uzmanına göre, GMT  0,60 dolara kadar düşebilir. Analist, “GMT zirveye çıktı, ama düşüşe geçecek.” GMT, an itibariyle 1.52 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’e (BTC) bakan Capo, BTC’nin 30 bin dolarlık kilit psikolojik desteği kaybettikten sonra düzeltmeye devam etmesini beklediğini söyledi. Analist, “30 bin dolarlık desteği kaybetti. Önceki iki günlük mum bunun altında kapandı ve şimdi o bölgeyi destek olarak test ediyor. Bence burası satın almak için iyi bir seviye değil. Yüksek bir zaman diliminde kapanışta bu seviyeyi bile geri kazanmadı. Bitcoin, 21 ila 23 bin  dolara düşebilir.” açıklamasını yaptı.

 

 Ethereum tabanlı 2 altcoin, ivme kazandı

Blockchain teknoloji şirketi Chain’in (XCN) yerel tokeni, yüzde 30 değer kazanarak bu hafta 0,071 dolardan 0,091 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 51. sırada yer alan altcoin, hafif bir düzeltme yaşadı ve an itibariyle 0,084 dolardan işlem görüyor. Chain’in CEO’su Deepak Thapliyal, mevcut piyasa koşulları nedeniyle işini kaybeden geliştiricileri şirketindeki iş ilanlarına başvurmaya teşvik ediyor. Thapliyal’e göre, bu hafta XCN Binance Smart Chain’de de kullanıma sunuldu. CEO, “XCN artık PancakeSwap’ta likidite teşvikleriyle Binance Smart Chain’de mevcut. Kullanıcılar, ERC-20 XCN’lerini Huobi veya Gateio kullanarak ve ayrıca Wormhole aracılığıyla PortalBridge’i kullanarak köprüleyebilirler.” açıklamasını yaptı.
27 Ülkeyi Kapsayan Araştırma: 5 Kripto Para Zirvede!
 

Hong Kong merkezli bir vadeli işlem borsası platformu olan CoinFLEX’in yerel tokeni FLEX Coin (FLEX), bu hafta yüzde 33 artış kaydederek 3,72 dolardan 4,95 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 124. sırada yer alan altcoin, an itibariyle 4,82 dolardan işlem görüyor. Perşembe günü, CoinFLEX’in stablecoin’i flexUSD 1,09 dolara yükseldi ve ardından 0,93 dolara düştü, ancak varlık o zamandan beri 1,00 dolara sabitlendi.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku