Kritik Metrik Shiba Inu Fiyat Hareketine Dair İpucu Veriyor!

2.382
Shiba Inu (SHIB) fiyat hareketi gel gitler yaşamaya devam ediyor. SHIB, Salı günü 0,000040 doların altından yaklaşık 0,000055’e yükselerek, kısa sürede yüzde 40’tan fazla değer kazandı. Piyasa değeri açısından, haftanın başındaki artış, SHIB’nin toplam piyasa değerinin 22 milyar doların altından 30 milyar doların üzerine çıkmasını sağladı.

Lunacrush’ın ”Sosyal Hacim Metriği” ve Shiba Inu fiyatı

Shiba Inu fiyatı, ABD merkezli kripto borsası Kraken’de listelenmesi ve likiditesini daha da artırması  haberiyle ivme kazandı. Kraken listelemesi, SHIB topluluğuna taze kan pompaladı. Ancak, meme altcoin bu yükselişin ardından tekrar düşüşe geçti. SHIB fiyat hareketi tersine döndü ve an itibariyle 0.00004150  dolardan işlem görüyor. Bu fiyat, piyasa değerinin 23 milyar doların altına düştüğü anlamına geliyor. Shiba Inu, LUNA‘nın gerisine düşerek 13. en değerli kripto para birimi konumunda. Bu noktada, 0,000040 seviyesi bir miktar destek sunabilir, ancak satın alma ivmesi azalmaya devam ederse, ayılar 0,000035 bölgesindeki son düşük seviyeleri test edecek. Bu, 23 Ekim öncesi meydana gelen yükselişin en yüksek seviyelerine denk geldiği için güçlü bir destek alanı.
Her zamanki gibi, SHIB fiyat hareketi, sosyal medya ve perakende yatırımcı ilgisi göstergeleriyle yakından bağlantılı olmaya devam ediyor. En son artış ve geri çekilme, Pazar günü 60 binin altından, Salı günü 140 binin üzerine yükselen ancak Cuma gününden itibaren 67 bin civarına düşen Lunacrush’ın Sosyal Hacim göstergesindeki keskin bir yükselişle aynı zamana denk geldi. Bu da bize, sosyal medya ve bireysel yatırımcıların Shiba Inu fiyatı üzerindeki etkisini gösteriyor.

Balinalar, biriktirmeye devam ediyor

Shiba Inu balinaları uzun pozisyonlarına SHIB eklemeye devam ediyorlar. Salı günü, WhaleStates verilerine göre, ilk 100’deki balinanın ortalama SHIB bakiyesi yüzde 40 artarak 2.5 milyar tokenin üzerine çıktı. Fiyatlardaki gerilemeye rağmen balinalar hafta boyunca uzun pozisyonlar biriktirmeye devam ettikçe bu sayı 2,6 milyar tokenin üzerine çıktı. Fiyattaki bir sonraki artışının ne zaman  meydana geleceği ve SHIB’i Ekim ayı sonundaki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00080 doların ötesine taşıyacağını kimse bilmiyor.

Geçmişte olduğu gibi, bir sonraki artış, sosyal medya ve spekülatörlerin memecoin’e olan ilgisindeki artışın bir sonucu olarak ortaya çıkacak. Ancak şimdilik, balinalar, kripto para piyasasında devam eden büyümenin yanı sıra Shiba Inu’nun oyun endüstrisine girme niyetinin, SHIB’yi uzun vadede daha fazla güçlendirebileceğinden emin görünüyor. Daha fazla Shiba Inu haberi için, Kriptoarena.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxempire.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku