Ethereum Balinaları Bu Altcoin’e Hücum Ediyor

1.239

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un balinaları aktif olarak popüler altcoin projesi Chainlink (LINK) alım satımı yapıyor. Chainlink, Uniswap (UNI) token’ını işlem hacminde en büyük bin Ethereum adresi arasında çeviriyor. Şu anda, token yüzde 2.8’lik küçük bir büyüme ile tepki veriyor. İşte detaylar…

Bu altcoin projesindeki Ethereum balina etkinliği artış gösteriyor

Piyasa değerine göre en büyük 18. kripto para birimi olan Uniswap (UNI), büyük Ethereum adresleri arasında en çok tutulan token olmaya devam ediyor. Öte yandan, popüler altcoin projesi Chainlink’in en büyük ticaret hacmine sahip olması ise balinaların bu kripto para birimini sattığı veya satın aldığı anlamına geliyor. Ancak altcoin’in mevcut fiyat hareketine göre, satın alma gücü satış baskısını aşıyor.

Elde edilen bilgiler, Ethereum balinalarının şu anda, kripto para borsaları ve altcoin projeleri hariç, en büyük Ethereum Blockchain cüzdanları arasında yoğunlaşan tüm fonların yalnızca yüzde 1,85’i olan 360 milyon dolar değerinde LINK token’larına sahip olduklarını ortaya koyuyor. Bunların yanı sıra piyasa değeri olarak 20. sırada yer alan Chainlink (LINK), yazım sırasında son bir hafta içinde yüzde 3,44 ve son 24 saat içinde yüzde 1,32 oranında artış kaydederek 26,73 dolardan işlem görüyor.

Popüler kripto para birimi Chainlink (LINK)’teki artan hacimler

Chainlink (LINK), elde edilen verilere göre son 24 saatte en çok işlem gören token olarak birinci sırada yer alıyor. Bununla birlikte, en çok satın alınan 10 token arasında 5. sırada yer alan meme temalı altcoin projesi Shiba Inu’yu geçemeyen Chainlink (LINK) 6. sırada kalmaya devam ediyor. Yükseliş eğilimindeki bir kripto para birimi açısından daha yüksek işlem hacmi, devamlılık için yakıt görevi görebilir. Bu sebeple Chainlink token’ındaki artan işlem hacmi, piyasa için olumlu bir işaret olarak kabul edilebilir.

İşlem hacimleri mevcut trendin en üstünde azalma eğiliminde görünüyor. Chainlink (LINK) söz konusu olduğunda, mevcut işlem hacmi azalma eğiliminde olmasına rağmen yine de ortalamanın üzerinde kalıyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Chainlink, fiyat grafiklerindeki tüm zamanların en yüksek noktasından değerinin yüzde 30’unu kaybetmişti. Küresel kripto para piyasası düzeltmesinden sonra altcoin projesinin fiyatı, yüzde 8 oranında yeniden düşüş kaydetmesinin ardından daha da ucuzluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku