Cathie Wood: Kaygıya Yer Yok, Kripto Para Sektörünü Büyüyecek!

33

ARK Invest’in kurucusu Cathie Wood, kripto para endüstrisi ile ilgili korku ve kaygılar devam ederken, sistemik çöküşünün korkuları arasında sektörün gelişeceği konusunda iyimser olduğunu söylüyor ve yatırımcıları da iyimse olmaya davet ediyor. İşte ayrıntılar…

Kripto piyasası bir kaç hafta öncesine göre daha iyi görünüyor

ARK Invest’in kurucusu Cathie Wood, In the Know podcast’inin yeni bir bölümünde, kripto para sektörünün son birkaç gündür nispeten sakin olması nedeniyle, kripto piyasasının birkaç hafta öncesine kıyasla daha iyi bir konumda olduğunu söylüyor ve şunları ekliyor:

Şu anda kripto dünyasında neler olup bittiği konusunda çok daha iyi hissettiğimi rahatlıkla söyleyeceğim. Aylık Bitcoin (BTC)’imizi göreceksiniz, olumluya nötr olduğumuzu söyleyebilirim. Birkaç kapitülasyon sinyali daha bekliyoruz ve tabii ki burada sistemik tarafı zaman gösterecek. Son birkaç gündür başka bir stres sinyali duymadık, bu da iyi bir işaret.

kripto para

Ayrıca, ARK Invest’in kurucusu Cathie Wood, mevcut piyasa düşüşünün kripto para endüstrisinin uzun vadeli görünümünü güvence altına aldığını ve kripto piyasasının şeffaflığının geleneksel finansal piyasalarda önemli bir etkiye sahip olabileceğini vurguluyor. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, kripto sektörü tarafından yakından tanınan ve kripto savunucusu olarak bilinen ünlü kurucu, sözlerine şöyle devam ediyor:

Kripto piyasasında olanlar, uzun vadede neden işe yarayacağına dair bir fikir veriyor. Kripto ekosistemine, şeffaflık ve aşırı teminatlandırma nedeniyle, geleneksel finansal piyasalarda olduğunu düşündüğümden çok daha fazla güven var. CDS’lerin (kredi temerrüt takasları) bu bankalarda neden yükseldiğini merak ediyoruz. Verim için erişimi ve bu durumlardan bazılarının ne kadar kaldıraçlı olduğunu merak ediyoruz ve nerede saklandıklarını bilmiyoruz ve belki de hepsi bu kadar. Tamam, kripto piyasası bizi bu getiri erişiminin çok ileri gittiği ve çok fazla aşırılık olduğu, çevresinde çok fazla kaldıraç olduğu konusunda bizi uyardı. Belki orada bazı sorunlar vardır ve biz bunu öğreneceğiz.

Dev kripto para firması genişlemeyi planlıyor

ABD merkezli en iyi kripto değişim platformu Coinbase, firma hizmetlerini dört Avrupa ülkesine genişletmeyi planladığı için ABD dışındaki büyümeyi hızlandırmak istiyor. Yeni bir şirket blog gönderisinde kripto borsası , İngiltere, İrlanda ve Almanya’da zaten bir yer edindikten sonra Fransa, İtalya, İspanya ve Hollanda’ya girerek genişleme çabalarını hızlandırdığını söylüyor  ve şunları belirtiyor:

Yakın zamanda açıkladığımız iki yönlü büyüme stratejimizin bir parçası olarak, Avrupa’daki varlığımızı güçlendirmek için ortak bir çaba gösteriyoruz… İngiltere, İrlanda ve Almanya’da zaten sahadayız. Ayrıca Fransa, İtalya, İspanya ve Hollanda’da genişleme sürecindeyiz. Tüm bu pazarlarda hedefimiz Coinbase perakende, kurumsal ve geliştirici ürünleri paketini piyasaya sürmek.

kripto para

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku