BTC, ETH, LTC, DOGE Fiyat Analizi: Kripto Para Piyasası Kızıla Boyandı!

40

Boğalar piyasadaki durumu kontrol etmeye devam etse de yükseliş o kadar keskin değil ve bazı kripto para birimleri şimdiden kırmızı bölgeye geri döndü.

Kripto para piyasasında son durum

BTC/USD

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı dünden bu yana artış kaydederken, Musk’tan gelen tweet sonrası yüzde 5 oranında değer kaybetti. BTC şu anda gene bir düzeltme yaşıyor. BTC yükselişine işlem hacmi eşlik etmiyor. Dahası, düşmeye devam ediyor, bu da boğaların sürekli büyüme için yeterli gücü biriktirmediği anlamına geliyor. Bu durumda, daha olası fiyat hareketi, hafta sonuna kadar 37.500-39.000 aralığında yatay işlem göreceği. Bitcoin, an itibariyle 38.833 dolardan işlem görüyor. Kripto para piyasası BTC’nin fiyat hareketini takip edebilir.

ETH/USD

Ethereum (ETH), da Bitcoin (BTC) gibi bir düzeltme yaşıyor. Fiyat yüzde 6 oranında geriledi. Ethereum’un (ETH) fiyatı dünden beri neredeyse değişmemişti ve yakında 3 bin dolara dönme şansı yüksekti. Şu anda lider altcoin, likiditenin çoğunun odaklandığı bölgede bulunuyor, bu da trader’ların aralıkta güç biriktirdiği anlamına geliyor. Boğalar fiyatı 2.600 doların üzerinde tutabilirse, direncin yeniden test edilme olasılığı oldukça yüksek olacaktır. İkinci en büyük kripto para birimi Ethereum, basın an itibari ile 2,648 dolardan işlem görüyor.

Popüler kripto para birimi DOGE de sert çakıldı

LTC/USD

Kripto para piyasası kızıla boyanmışken, Litecoin (LTC), “dijital gümüşün” düşüşünü takip ederek, Ethereum’un (ETH) fiyat hareketini neredeyse takip ediyor. LTC, yüzde 7 oranında geriledi. Teknik açıdan bakıldığında, işlem hacmi düştüğü için boğalar 200 dolar ve üzerine geri dönmeye çalışırken, mücadeleyi kaybediyor. Bununla birlikte, oynaklık da azalırsa, bu da yakında keskin bir hareket olabileceği anlamına gelir. Ancak şu anda ne boğalar ne de ayılar piyasaya hakim durumda ve önümüzdeki birkaç gün için 180 ile 190 dolar arasında işlem gördüğünü doğruluyor. Litecoin, basın zamanında 188.57 dolardan işlem görüyor.

DOGE/USD

DOGE de, diğer kripto para birimleri gibi kırmızı bölgede işlem görüyor. Son 24 saatte oranı yüzde 12,29 düştü. Boğalar 0,45 dolarlık kritik işarete ulaşamadığı için düşüş henüz sona ermemiş olabilir. Böylece, satış işlem hacmi artmış ve piyasada satıcıların varlığını teyit etmiştir. Sonuç olarak, yakın zamanda oluşturulan ayna seviyesinin yakın zamanda 0.38 dolar’da geri kalanını görme şansı yüksek. DOGE, an itibariyle 0,4036 dolardan işlem görüyor.

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku