Kripto Para Piyasası Hareketlendi: BTC, BNB, XLM, YFI Fiyat Analizi!

47

Kripto para piyasası, ilk 10 kripto paranın tamamı son gün içinde somut bir toparlanma gösterdiği için, piyasada yaşanan düzeltme sona ermiş olabilir.

Kripto paralarda son durum

BTC/USD

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 37 bin doların üzerinde sabitlemek için 36 bin dolarlık alanda yeterli güç biriktirdi. Son gündeki artış iseyüzde 4.41’e ulaştı. Günlük grafikte, boğalar kısa vadeli durumda inisiyatifi ele geçirdiği için Bitcoin (BTC) yükselmeye devam edebilir. Satın alma hacmi uzun vadeli bir boğa koşusu için yeterli olmadığından, satıcıların oyuna geri dönebilecekleri en yakın seviye 40 bin doların dönüm noktası işaretidir.

S2F modelinin mucidi PlanB, Bitcoin grafiklerini yorumladı. Grafiklerden hareketle hepsinin V şeklinde olduğunu belirterek önceki düzeltmelere bir göz attı. Bunun, bir sonraki ayağı yukarı çekebilecek kurumsal satın almanın göstergesi olabileceğini söyledi. Lider kripto para biriminin bu modeli izlemesi bekleniyor.

Bitcoin, an itibariyle 38.836 dolardan işlem görüyor.

BNB/USD

kripto apra borsası Binance’ın yerel tokenı Binance Coin (BNB), fiyatı dünden bu yana yüzde19 oranında arttığı için Bitcoin’den (BTC) daha fazla kazanç sağladı. Teknik açıdan, Binance Coin (BNB), 300 dolar civarında birikmiş enerjiyi kullanıyor. Ancak alım işlem hacmi düşmeye devam ediyor, bu da yükselişin uzun sürmeyebileceği anlamına geliyor. En yakın direnç, 485 dolar seviyesinde bulunuyor.

BNB, basın zamanında 416 dolardan işlem görüyor.

Kripto para piyasası yeşile döndü

XLM/USD

Stellar (XLM), oranı son gün içinde neredeyse değişmediği için kuralın bir istisnası olarak görünüyor. 0,45 dolarlık yanlış bir kırılmanın ardından fiyat düşmüyor, bu da boğaların yakında bu seviyeyi kırabileceği anlamına geliyor. Bu olursa, düşüşün mümkün olduğu bir sonraki seviye 0,495 dolardır. XLM, an itibariyle 0,4287 dolardan işlem görüyor.

YFI/USD

Yearn Finance (YFI) fiyatı son bir günde  yüzde 0,35 düştü. YFI, likiditenin çoğunun odaklandığı bölgede yer almaktadır. Şu anda piyasaya ne boğalar ne de ayılar hakim değil. Alıcılar 47.000 dolar’ın üzerinde düzeltme yapabilirse, 50.000 dolarlık hayati seviye yakında elde edilebilir.

YFI, an itibariyle  46.150 dolardan işlem görüyor.

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku