Solana (SOL) Fiyat Analizi: SOL 50 Dolar Seviyesine Ne Zaman Ulaşacak?

46

Solana (SOL), genel piyasa duygularıyla bağlantılı olarak son aylarda değeri artan, önceden pek fazla bilinmeyen kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Solana Ethereum’a meydan okuyacak

Proof of History bir Blockchain olarak çalışan SOL, 18 Mayıs’ta platformun ekosistemindeki güncellemelerin  desteği ile tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 54.23 dolar’a ulaştı. 23 Mayıs’ta 22.08 dolar’lık son dip seviyesini kaydettikten sonra token, an itibariyle yüzde 55.07 artışla 36.51’dolardan işlem görüyor.

Solana’nın yatırımcıları, Blockchain’in Ethereum’a meydan okumak için büyüyeceğine iddia etmeye devam ediyor. Kayda değer bir nokta, Solana geliştiricilerinin, bir yardımcı program tokenı olarak çok yönlülüğü nedeniyle, platformun deflasyon yoluyla daha fazla değer elde etmek için sağlam teorik destek sunmasını sağlamasıdır.

Ekosistemdeki güncelleme ve hareketlilik umut vaat ediyor

Piyasaya girdiğindenden beri, Solana saygın kurumlardan gelen kullanımda bir artış kaydediyor.
Son zamanlarda, bir CeFi ve DeFi toplama protokolü olan OpenOcean, diğer Solana tabanlı toplayıcılara alternatif bir DeFi toplama sistemi sunmak için Solana ağını entegre etti.

Coinbase’in desteğiyle bir başlangıç ​​hızlandırıcı olan DeFi Alliance, ilk Solana tabanlı proje olan Mercurial Finance’e destek verdiğini duyurdu. DeFi Alliance, Mercurial’a 100 bin dolaryatırım yaptı.Solana’nın ekosistemi etrafındaki artan aktivite, SOL’e daha fazla potansiyel ve güç veriyor. Yükselliş olgusu, Coinbase Pro’da yakın zamanda yapılan bir listeleme ile daha da hızlandı.

Solana fiyatı 50 dolara ulaşacak mı?

Teknik analize dayanarak, SOL Ocak 2021’den bu yana 50 hareketli ortalamanın üzerinde işlem görerek 50 dolara doğru büyük bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Token, küçük bir geri çekilmeye yol açan yükseliş ivmesinin tükendiğini gösterdikten sonra bir rallide. 50 doların üzerinde işlem yapmak, Solana Blockchain için artan topluluk desteğinin yanı sıra hareketli ortalamayı hesaba katma olasılığıdır. Ek olarak, Coinbase Pro’daki listeleme, daha geniş bir pazara maruz kalan token için büyük bir destek.

Ayrıca, SOL, geçmiş performansa kıyasla düşük bir işlem hacmi kaydediyor. Düşük işlem hacmi ve oyundaki bir kırılma üçgeni ile Solona, işlem hacminin toparlanması beklenirken keskin oynaklık yaşayabilir. Kırılma, ya bir fiyat düzeltmesine ya da yukarı doğru bir harekete yol açacaktır. Teknik analize dayanarak, SOL önce 40 doları 50 dolara doğru test edecek ve ardından satın alma baskısı devam ederse, SOL tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerliyor olabilir.Solana’nın hala fiyat hareketinin çoğunu piyasa duyarlılığından aldığını belirtmekte fayda var. Bu nedenle, yatırımcılar Bitcoin ve Ethereum’un fiyat hareketini izlemelidir.

Kaynak Finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku