Kıdemli Analist 2022’de 6 Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor

1.258

Günlük kripto para haberleri paylaşan Cheeky Crypto isimli Youtube kanalı son zamanlarda yaşanan düşüşler ile ilgili olarak 2022 yılında büyük yükseliş gösterme potansiyeli olan altcoin grubunu takipçileri ile paylaştı.

Analist: Polygon (MATIC) hala yüksek kazançlar sağlayabilecek potansiyele sahip

Analist Cheeky Crypto yaptığı listede ilk olarak popüler altcoin Polygon’a yer verdi. Polygon ölçeklendirme sorunlarını çözmek için yaratılmış Ethereum tabanlı bir platformdur. Eski adı MATIC olan Polygon, Ethereum blockchain ağına katkılarda bulunmuş bir ekip tarafından oluşturuldu ve 2017 yılının Ekim ayında piyasaya sürüldü. 8 Kasım 2020’de 0,02 dolardan işlem gören MATIC daha sonrasında iyi bir ivme yakalayarak anlık olarak 2,60 dolar seviyelerinden el değiştiriyor. Analistler, yaşanan bu artışa rağmen bu altcoin’in hala büyük getiri sağlayabilecek potansiyelde olduğunu düşünüyor.

Analistin listesindeki potansiyele sahip olduğunu düşündüğü bir diğer altcoin ise Harmony. Harmony (ONE), merkezi olmayan uygulamalar için hızlı ve güvenli bir blockchain sunan Harmony platformunun yerel kripto para birimidir. ONE, 18 Ekim 2020’de 0,0041 dolarlık fiyatından yükseliş yaşadı ve anlık olarak 0,249737 dolardan el değiştiriyor. Analist bu yükselişin sadece bir başlangıç olduğunu ve gelecek potansiyelinin yüksek seviyelerde olduğunu düşünüyor.

Analist’e göre bu altcoin grubu 2022 yılında çok büyük artışlar yaşayabilir

Popüler kripto Ethereum ve Chiliz’in de olduğu listede Analist, Ethereum’un potansiyelinin hala bitmediğini ve 2022 yılında çok daha büyük artışlar görebileceğini de ekliyor. Analistin açıklamalarına göre Ethereum, Ekim ayından yıl sonuna kadar büyük getiri sağladı ve yazı yazıldığı an itibariyle 4.099,97 dolardan işlem görüyor.

Sporseverlerin favori kripto para birimi olan Chiliz için de yorum yapan analist, 2022 yılında CHZ’nin artacağını düşünüyor. Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere, 2020’nin Aralık ayında 0,02 dolar seviyelerinden el değiştiren CHZ şu an 0,317 dolardan el değiştiriyor.

Cheeky Crypto, 2022 yılı için Elrond (EGLD) ve MetaHero için de büyük artışlar yaşanabileceğini takipçilerine aktardı. Elrond, sharding kullanarak hızlı işlemler sunmayı amaçlayan bir blockchain protokolü olarak tanımlanabilirken, MetaHero ise NFT ve metaverse ekositeminde adı yeni duyulan bir proje olarak yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku