Efsane Geri Döndü: İşte Balina Saldırısındaki Metaverse Coin’ler!

284

WhaleStats verilerine göre, devasa ETH balinalarının hedefinde metaverse coin projeleri de yer alıyor.

Metaverse coin projesi balina istilası ile karşı karşıya

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Kripto para piyasalarında düşüşler sonrası olumlu yükselişler gerçekleştirmeye çalışırken, piyasadaki coin’lerin çoğunun destekten sıçrama yapmaya çalıştığı belirtiliyor. Bu durumun gelişmesiyle kripto para balinalarının yeniden bir birikim moduna geçtikleri ve yeniden aktif hale gelmiş oldukları görülüyor. En iyi 100 ETH balinasının, piyasa hareketliliğini, al-sat işlemlerini izleyen zincir üstü analitik platformu olan WhaleStats verileri, balinaların artık metaverse projelerinde daha net olduklarını söylüyor.

Son dönemlerde, tanınmış bir NFT projesinin, önemli bir yükseliş ve devasa balina birikimi ile piyasada büyük yükseliş yaşadığı görülüyor. Ancak, piyasalarda yaşanan düşüşler arasında etkilenen NFT projesine ait coin’inde düşmesi sonucu, balinaların uzaklaştığı belirtiliyor. Yine de, 31 Mayıs tarihli bir gelişmede, ETH balinalarının diğer kripto para birimleri ile birlikte, popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club(BAYC)’a ait token Apecoin(APE)’i yeniden biriktirmeye başladıkları paylaşıldı. Şu anda APE, yüzde 0,60 düşüşle 6.79 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Stablecoin’leri de cüzdanlarına ekledikleri belirtiliyor

‘Banobo’ adlı devasa Ethereum balinası, günün en yüksek birikimini gerçekleştirdiğini duyurdu. Yaklaşık 3 milyon doların üzerinde 450 bin Apecoin (APE) satın aldığını paylaştı. APE ile birlikte, ETH balinalarının bir miktar YearnFinance (YFI), Kyber Network (KNC) ve Gala (GALA) biriktirdikleri de bildiriliyor. Diğer yandan, balinalar ayrıca BUSD, USDC, USDT, vb. gibi birden fazla stablecoin’i de cüzdanlarında bulunduruyorlar.

Efsane Geri Döndü: İşte Balina Saldırısındaki Metaverse Coin'ler!

Akıllı sözleşmenin kullanımına gelince, Ethereum balinalarının, son 24 saat içinde en iyi 2000 ETH balinasının diğer tüm akıllı sözleşmeler(Smart Contract) arasında lider hale gelen ve dikkat çeken Enjin Coin (ENJ)’i tercih ettikleri de belirtiliyor. Basic Attention Token (BAT) akıllı sözleşmesininde, ilk 1000 ETH balinası tarafından kullanıldığı bildirilirken, SandBox (SAND) akıllı sözleşmesinin, ilk 500 ETH balinası tarafından kullanıldığı belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku