Balina İstilası! Ethereum Balinaları Bu Altcoin’e Saldırdı!

1.125

Küresel kripto para piyasası hala baskı altında işlem görüyor. Bununla birlikte, Ethereum (ETH) balinaları, yatırımlarından elde edilen getirilere ayak uydurmak için DeFi ile işlem yapıyor gibi görünüyor. Verilere göre, en büyük cüzdanlar fiyat düşüşüne iyi miktarda Wrapped Bitcoin (WBTC) ve Wrapped Ethereum (wETH) ekledi. Kriptoarena.com olarak, detayları aktarıyoruz 

Bu Ethereum balinası 10,3 milyon dolar değerinde wETH ekliyor 

En büyük kripto para birimleri olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum, 30 gün içinde iyi performans göstermedi. BTC ve ETH, son 30 gün içinde sırasıyla yaklaşık yüzde 31 ve yaklaşık yüzde 37 düştü. Bu da piyasanın ciddi şekilde zarar görmesine neden oldu. Küresel kripto piyasası, son gün içinde yüzde 3’ün üzerinde düşüş gösteren 1,25 trilyon dolarlık bir değerlemede duruyor. Piyasalara bakıldığında düşüş trendinin devam ettiği görülüyor. 

 

Balina İstilası! Ethereum Balinaları Bu Altcoin'e Saldırdı!

Bu arada, en büyük ETH balinalarının, cüzdanlarına WBTC ve wETH eklediği görüldü. WhaleStats’a göre, “Saruman” adlı bir balina, son 24 saat içinde birden fazla işlemde yaklaşık 10.3 milyon dolar değerinde Ethereum satın aldı. Bununla birlikte, 2,6 milyon dolar karşılığında 1.321 wETH elde eden balina, aynı zamanda kaydedilen en büyük işlemi yapmış gibi görünüyor. 

En iyi 100 ETH balinası 41.03 milyon dolar değerinde WBTC tutuyor 

Kullanıcılar arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için akıllı sözleşmeler üzerinde çalıştıkları için, Dapps’teki diğer ERC-20 tokenleri için WETH’nin ETH ticareti yapması gerekir. Araştırdığımızda, “Saruman”ın cüzdanında 32.7 milyon dolar değerinde Ethereum tuttuğunu gösteriyor. ETH, son 24 saatte ortalama 1971 dolar fiyatla işlem görüyor. ETH balinaları şu anda en iyi tokenlerin peşinden gidiyor gibi görünüyor.  

Son 24 saat içinde 86,3 milyon dolar değerinde 2951 Bitcoin eklediler. “BlueWhale0090” adlı bir balina tek başına 48,7 milyon doların üzerinde WBTC ekledi. Bu arada, “Saruman” da 29.31 Milyon Dolara 999 WBTC ekledi. Verilere göre, ETH balinalarının en büyüğü, bu piyasa koşullarında 41.03 milyon doların üzerinde WBTC tutuyor. Bitcoin, şuan ortalama 29.199 dolar fiyatla işlem görmeye devam ediyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku