featured

İşte Haziran’da İnanılmaz Yatırım Fırsatı Sunan 5 Kripto Para

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası toparlanma ve direnç arasında bocalamaya devam ediyor. El Salvador’un yeni Bitcoin yasası, birkaç gün boyunca piyasayı canlandırdı ve BTC neredeyse 39 bin doları gördü. Bununla birlikte, çoğu kripto para birimi son 24 saat içinde %2 veya daha fazla düzeltme yaşadı. Orta vadede ucuz fiyatlarla satın alınabilecek en iyi 5 kripto para birimini burada bulabilirsiniz. Bu liste, orta vadede yükselmek için iyi bir potansiyel gösteren kripto paraları kapsıyor. Tüm piyasanın son haftalarda düştüğü göz önüne alındığında, bu liste, şu anda göreceli bir indirimle satın alınabilecekleri anlamına geliyor.

Orta vadede ucuz fiyatlarla alınabilecek en iyi 5 kripto para birimi

1. Bitcoin (BTC) alın!

Bitcoin (BTC), son birkaç gün içinde piyasanın en iyi oyuncusu oldu ve bir günde %7’nin üzerinde yükseldi. Orta Amerika El Salvador’da yasal ödeme birimi olarak kabul edilmesinin ardından perşembe günü 38.849 dolara ulaştı. CoinGecko’ya göre, daha sonra 36 bin doların biraz altına düştü. Ancak Perşembe gününden bu yana yaklaşık %2 artarak 37 bin doların biraz üzerine çıktı. Salı gününe kadar 31 bin dolara ne kadar yakın olan performansı etkileyici.

Nayib Bukele hükümetinin Bitcoin kullanımını El Salvador’da yaygınlaştırma konusunda ciddi olduğunu varsayarsak, kripto para birimi için 37 bin dolar ucuz. Aynı zamanda State Street, özel bir kripto para birimi başlatan en son Amerikan bankası oldu. Bank of New York Mellon, Northern Trust ve Standard Chartered’a katılarak, kurumsal Bitcoin talebinin gelecekteki fiyat artışlarını destekleyecek kadar güçlü olduğunu öne sürüyor.

2. Ethereum (ETH) Alın!

Ethereum (ETH), orta vadede satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biridir. Ayrıca El Salvador’un haberlerini takiben yükseldi, ancak o zamandan beri 2.450 dolara düştü. Buna rağmen, değerini diğer büyük altcoinlerden daha iyi tutmaya devam ediyor ve orta vadede çok iyi beklentilere sahip.

Dune Analytics’ten alınan verilere göre, Ethereum 2.0 akıllı sözleşmesine yatırılan mevduat artmaya devam ediyor. Halihazırda sözleşmeye 5,45 milyon ETH yatırıldı (etherum arzının %4,7’si). Bu, Proof-of-Stake Ethereum 2.0’a geçiş tamamlandığında kullanıcıların dolaşımdan çıkaracağı kripto para ETH miktarını önceden haber veriyor. Bazı analistler, stake edenlerin ethereum arzının %30’unu dolaşımdan kaldırabileceğini öne sürdüler. Bu, Ethereum 2.0 yayınlandığında potansiyel olarak büyük fiyat artışlarına neden olacaktır.

3. Kripto para Cardano (ADA) alın!

1,52 dolardan Cardano (ADA), tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,45 dolara (16 Mayıs’ta belirlenen) kıyasla büyük bir indirimde kalmaya devam ediyor. El Salvador kripto para piyasası haberlerinin ardından 1,62 dolara kadar yükseldi, ancak piyasanın geri kalanıyla birlikte düştü. Direnç seviyesinde geçen hafta düşüş yaşandı ve bu, piyasa genelindeki düşüş ışığında şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, destek seviyesi son birkaç gün içinde 1,45 dolardan 1,51 dolara yükseldi.

Cardano, ATH’sini henüz akıllı sözleşmeleri başlatmadığı bir zamanda belirledi. Bunlar, Alonzo yükseltmesinin kullanıma sunulmasıyla birlikte “yaz sonunda” olacak. Akıllı sözleşmelerle Cardano, tam teşekküllü bir DeFi platformu olacak. Binance Smart Chain ve Polygon örneklerinin de gösterdiği gibi, yüksek Ethereum ücretleri, yeni girenler için çok fazla alan olduğu anlamına geliyor.

4. Ripple (XRP) Alın!

Ripple (XRP), orta vadede kesinlikle izlenmesi gereken kripto para birimlerinden biridir. Sadece 87 sent ile çok ucuz, en azından 3,40 ABD Doları ATH’sine kıyasla (Ocak 2018’de belirlendi). Son haftalarda piyasanın geri kalanına paralel olarak oldukça düştü. ETH ve Binance coin (BNB) aynı dönemde %40,9 ve %46 düşerken, son 30 günde %41 düştü. XRP’nin orta vadeli performansının anahtarı, Ripple’ın Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile devam etmesidir. Kripto odaklı avukat Jeremy Hogan’a göre, olumlu bir sonuç elde etme şansı yüksek.

Benzer şekilde, diğer gözlemciler, tüm SEC davalarının yaklaşık %96’sının mahkemeye gitmeden önce karara bağlandığını belirtmişlerdir. Bu, Ripple’ın davasının şirketin bir tür haklılık kazanmasıyla sona ereceği umutlarını artırıyor. Durum gerçekten böyleyse, XRP’nin güçlü bir şekilde toparlanmasını bekleyin.

5. Decentraland (MANA) alın!

Decentraland (MANA), tüm zamanların en yüksek seviyesinden biraz uzakta olan başka bir kripto para birimidir. 7 Mayıs’ta 1,60 dolar olarak belirlenen fiyat, şu anda %52 düşüşle 0,777 dolar seviyesinde bulunuyor. Kripto para son 30 günde %45,6 ve son iki haftada %13 düştü. Ancak son 24 saatte %7 arttı. Bu, büyük ölçüde Blockchain protokolü Boson’un Second Life’a benzeyen Blockchain tabanlı bir oyun olan Decentraland’daki bir arsa için 704.000 dolar ödediği haberlerinin arkasında duruyor.

Diğer olumlu haberler arasında müzayede devi Sotheby’nin Decentraland’da sanal bir galeri açması yer alıyor . Bu, Playboy’dan benzer bir hamleyi takip ederken, Decentraland’ın yapımcıları olan Big Time Studios, yakın zamanda oyuna değiştirilemez tokenler getirme planlarını açıkladı . Tüm bunlar, MANA’nın indirimli fiyatından güçlü bir şekilde yükselmek için iyi bir konumda olduğunu gösteriyor. Unutmayın, tüm ticaret risk taşır. Geçmişteki performans gelecekteki sonuçların garantisi değildir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İşte Haziran’da İnanılmaz Yatırım Fırsatı Sunan 5 Kripto Para

Yorumlar kapalı.