Stellar (XLM) Coinbase’teki En Popüler 3 Varlık Arasındaki Yerini Aldı

0 73

Stellar (XLM) Türkiye topluluğu tarafından paylaşılan birtweet’e göre, en iyi kripto paralar listesinde 14. sırada olan Stellar, Coinbase’te favori kripto paralar arasında üçüncü kripto para haline geldi.

Coinbase’te yer alan favori kripto paralar listesinde ilk sırada Filecoin (FIL), üçüncü sırada ise Decentraland (MANA) yer alıyor. Geçtiğimiz hafta Grayscale, Filecoin ve Decentraland da dahil olmak üzere altcoinlere dayalı beş yeni tröst kurmuş durumda. Geçtiğimiz son 24 saat içerisinde Çin’den büyük miktarda yatırım alan FIL, yüzde 40’ın üzerinde artış gösterdi.

Eski Ripple CTO’su Jed McCaleb tarafından oluşturulan Stellar, Ripple Labs’e benzer hedeflere sahip. Şirket para havalelerinde finans kurumlarıyla ortak olmayı amaçlıyor.

Geçtiğimiz hafta XLM fiyatı 0.44 dolara kadar çıkmış olsa da, şu sıralar gerilemiş durumda. Yazım sırasında Stellar, 0.3798 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku