Kanadalı Hemşirenin İlginç Altcoin Projesi Gündeme Bomba Gibi Düştü!

0 1.462

Sosyal medyada “CryptoLiv” olarak bilinen 26 yaşındaki Kanadalı bir hemşirelik öğrencisi, Binance Smart Chain’e dayalı bir altcoin projesi başlattı. Proje, şu anda 100 bin’den fazla yatırımcıya sahip. ASS Finance (Australian Safe Shepherd) adlı altcoin, tıpkı Dogecoin (DOGE) gibi mem temelli bir şaka coin olarak ortaya çıktı. Ancak, ASS Finance, insanların milyonlarca dolar kar elde etmesini sağlayan performansıyla, hem Kanada’nın hem de kripto para endüstrisinin gündemine oturdu. Girişimci, altcoin’in cinsel içerikli sitelerde bir ödeme aracı olarak kullanılması için büyük şirketlerle görüştüğünü söyledi.

Altcoin İki borsada listelendi

ASS Finance, 110 milyon dolarlık bir piyasa değeri kaydettikten ve bir hafta içinde yaklaşık 70 bin yatırımcıya ulaştıktan hemen sonra, bir anda dikkatleri üzerine çekti. Altcoin, artık MXC ve Hotbit kripto para borsasında listelenmeyi başardı.

Bugün, ASS Finance, mem temelli şaka altcoin’lerin  çoğunun değerinin ötesine geçmek ve gerçek dünya sorunlarını çözmek için dünya çapında birkaç katılımcıyı kendine çekti. Projenin geliştiricisi CryptoLiv, platformunu tüm kadınlara DeFi alanına girmeye teşvik etmeye adayacağını açıkladı ve şunları ekledi:

Kadın ve kadın haklarını güçlendirme hedefimizi ilerletmek için, tokenımızın cinsel içerikli yetişkin web sitelerinde bir ödeme aracı kullanabilmesi için birkaç şirketle görüştüm.

Ölüm tehdidi aldı

Diğer taraftan,  tokenının böylesi web sitelerinde ödeme yöntemi olarak kullanılmasını kadın haklarına ve onuruna bir hakaret olarak gören bazı kesimlerden, ölüm tehditleri almasına yol açtı.

 CryptoLiv tarafından bir röportajda açıklandığı gibi, Home Telegram Community üyeleri hemşirelik öğrencisine bir mem şaka coin’i yaratması için bastırdılar ve bu fiklr hoşuna gitti. CryptoLiv, Elon Musk’ın DOGE’ye verdiği popülerlik nedeniyle köpek temalı bir coin oluşturmayı önerdi. Ancak, ASS Finance’da karar kıldılar.

Kanadalı Hemşirenin Altcoin Projesi Gündeme Bomba Gibi Düştü!
Kanadalı Hemşirenin Altcoin Projesi Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Kadınlara adanmış proje

Binance Smart Chain’de token yaratma kararı, Binance‘e olan özel ilgisinden ve borsanın CEO’su Changpeng Zhao tarafından inşa edilen projeye olan sevgisinden kaynaklanıyordu. BSC’nin, Ethereum gibi halihazırda mevcut olan Blockchain’indeki birçok kusuru ortadan kaldırdığına inanıyor. Binance Smart Chain, Ethereum’un prrof of work’undan çok daha hızlı olan prrof of stake mekanizmasını kullanıyor.

CryptoLviv, giderek popüleritesi artan projesi ile, en sevdiği hayır kurumlarından biri için bağış kampanyası düzenleyeceğini açıkladı. Girişimcinin uzun vadeli hedefi, mem coin’in gücünden yararlanarak, kadınların karşılaştığı sorunlara dikkat çekmek olacak.

 

Kaynak Crypto-news-flash.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku