Analist Ethereum (ETH) ve 4 Altcoin için Bu Seviyelere İşaret Etti!

0 333

Popüler kripto para analisti ve yatırımcısı, Ethereum (ETH) ve daha yüksek seviyelere çıkmasını beklediği dört altcoin’i yakından takip ettiğini söyledi.

Cardano ve Ethereum

Analist Benjamin Cowen, 392 bin Youtube takipçisine, dördüncü en büyük kripto para birimi Cardano’nun büyük bir ralli başlattıktan sonra potansiyel olarak değerini ikiye katlayabileceğini söyledi. Analist şunları kaydetti:

 ADA’nın Bitcoin’e karşı şimdiye kadar yaptığı en yüksek değerleme burada (2018’de 0.00008). Mevcut fiyatlardan o seviyeye ölçülü bir hareket yaparsak, bu yine yüzde 105 artış demek. Bu artıştan sonra,  fiyat 4,35 dolar’a ulaşacak. ADA 2017, 2018’de olduğundan çok daha fazlasını bugün gerçekleştiriyor.

Ethereum (ETH)'un Boğa Koşusu Altcoin Sezonunu mu Müjeliyor?
Ethereum (ETH)’un Boğa Koşusu Altcoin Sezonunu mu Müjeliyor?

Ethereum’a bakıldığında Analist Cowen, ETH’nin düşüş belirtileri göstermeden önce 6 bin dolara kadar yükseleceğini söyledi ve şunları ekledi:

2 bin doları aştık. 3 bin doları da fethettik. 4 bin dolardayız!  Bu seviyede geçilecek ve fiyat 5 bin ve 6 bin dolar seviyesine gelecek.

Analist: Cahinlink ve Polkadot yoluna devam edecek

Chainlink’e (LINK) gelince, analist, merkeziyetsiz oracle platformunun 2019’a kadar uzanan uzun vadeli yükselen bir kanalda işlem gördüğünü vurguladı. Analist şunları ekledi:

LINK’i seviyorum. Sadece yukarı yönde hareket ediyor. Makro ölçekte, yukarı çıkma eğilimindedir. Evet, bazen düşüyor.  Bu normal bir düzeltme. Genelde fiyat yükseliyor ve önemli olan budur. Chainlink’in genel olarak yukarı çıktığı gerçeğini gözden kaçırmayın.

Cowen’in radarındaki bir başka para, Ethereum rakibi Polkadot (DOT). Analist, DOT’un daha da yükselmeye devam ettiğini ve şimdi çok önemli bir direnci kırmaya hazır olduğunu vurguluyor.

DOT treni temelde 20 günlük SMA’yı (basit hareketli ortalama) tutuyor. Bir süredir rayların dışındayız. Umarım yolumuza geri döneriz. Bu seviyeye geldik. Bu, üçüncü kez, aşağı yukarı 50 dolar işaretine ulaşmamız olacak. Bakalım kırabilecek miyiz. Eğer kırarsak, nispeten fiyatın hızlı hareket edeceğini tahmin ediyorum.

Cowen’in radarındaki son kripto para birimi, akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX). Analist,  AVAX, boğa döngüsünün bir sonraki aşamasını ateşleyebilmesi için 37.50 dolarlık direnç alması gerekiyor.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku