Gözler Bitcoin de… Ama bu analist Litceoin e dikkat çekiyor

0 3

Kripto para piyasası son günlerde çok olumlu bir seyir yaşamıyor. Özellikle sektörün amiral gemisi olan Bitcoin’in tekrar 10 bin dolarlı seviyelerin altına gerilemesi bunda baş etken oldu gibi…

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Bununla birlikte piyasanın usta analistleri bu dönemde bile Bitcoin dışında bazı kripto paralara dikkat çekiyor. Yakın zamanda dikkat çekilen kripto paralardan biri de Litecoin… Zira Litecoin’in geldiği son durum bir dizi teknik faktörlere dikkat edilmesi gerekliliğine işaret ediyor. Ayrıca LTCnin yöneliminin kripto varlık sınıfının geri kalanı üzerinde güçlü bir etkisi olabilir.

Kripto para piyasasında geri çekilme analistleri etkilemedi

Aslında popüler bir trader olan Byzantine General BTCyi yüzde 100 geride bırakan bir kripto para birimi olan Litecoin hakkında son derece iyimser.
Pazar günü yayınlanan bir analizde trader LTCnin uzun vadeli fiyat trendinin şaşırtıcı bir şekilde yükselişte olduğunu öne süren dört teknik faktöre dikkat çekti:

•    Bir haftalık (MACD) yükselişe geçti ve olumlu bir görüntü sergiledi.
•    Bir haftalık Ichimoku bulutu yükseliş yaşadı.
•    Litecoin geçtiğimiz günlerde “büyük” bir direnç bölgesini haftalık olarak kırdı.
•    LTC’nin haftalık trendi yükselişe geçti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku