Bitcoin yatırımcıları… Ethereum’u göz ardı etmemelisiniz… Peki neden?

0 0

Ethereum (ETH) fiyatı yükseliyor. Ancak ağı da kurumsallaşıyor ve giderek daha önemli hale geliyor.

BITCOIN DESTEKÇİLERİ YUKARI YÖNLÜ POTANSİYELİ İÇİN ETH TUTMALI

BTC blog yazarı Sylvain Saurel Ethereumun başarılı olmasının nedenlerini ve Bitcoincilerin projeyi neden göz ardı etmemesi gerektiğini yazdı. Saurel Bitcoinin (BTC) benzersiz olduğunu ancak en azından bazı ETH sahipliği için de iyi nedenler olduğunu savundu.

BİTCOİN VE ETHEREUM TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Saurel’e göre Ethereum zaten büyük ve köklü bir ekosisteme sahip Maker (MKR) tek başına merkezi olmayan finansman potansiyelini gösteriyor. Bu ETHyi güçlendiriyor. 

Saurel ETH fiyatlarının tüm altcoin pazarının genel algısını yansıttığına inanıyor. Saurel Ethereum satın alarak ETH’ye dayanan birçok altcoinin önemli potansiyelinden faydalanıldığını vurguladı. akıtarak

Saurel birçok likit olmayan altcoin satın almak yerine ETHye sahip olmanın getiri açısından daha avantajlı olduğunu belirtti.

DLT TEKNOLOJİSİ VE MERKEZSİZ FİNANS UYGULAMALARI

ETH merkezsiz uygulama alanında da lider. Yatırımcılar ETHye sahip olarak dApp alanındaki potansiyel büyümeden yararlanabilir. Saurel; “DApp pazarının büyümesi bekleniyor. Ethereumun bu alanda hegemonik bir lider olması Ethereumu gelecek için ciddiye almanızın bir başka nedenidir” ifadelerini kullandı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku