Balinalar Ethereum Tabanlı 8 Altcoin’e Yöneldi! İşte Ayrıntılar

6.065

Ethereum ekosistemindeki en büyük kripto balinaları, daha fazla ETH ve önde gelen akıllı sözleşme platformunda çalışan diğer sekiz altcoin projesini satın almak için piyasa düşüşünden faydalanıyor.

Shiba Inu (SHIB)

Kripto balina takipçisi WhaleStats’tan elde edilen verilere göre, borsa dışı en büyük 1000 ETH cüzdanı, son 24 saat içinde tüm diğer Ethereum tabanlı token’lardan daha fazla meme kripto para Shiba Inu (SHIB) biriktiriyor. Yazımız hazırlanırken, altcoin SHIB %5 oranında düşüş kaydederek, 0,000039 dolar fiyat seviyesinden işlem görüyor.

Basic Attention Token (BAT)

Kripto balinalarının ikinci sırada, Brave tarayıcı ekosisteminin yerel token’ı olan Basic Attention Token (BAT)’a yoğunlaştığı görülüyor. Altcoin BAT’ın fiyatının, platforma entegre bir kripto cüzdanı piyasaya sürüldükten sonra %37 oranında yükseldiği ve o zamandan beri token BAT’ın 1,47 dolara kadar geri çekildiği ifade ediliyor.

Ethereum sisteminde çalışan USD Coin (USDC)

Ethereum balinaları arasında son bir günde yapılan en büyük dördüncü altcoin alımı, ABD dolarına sabitlenmiş, Ethereum, Stellar, Algorand, Solana, Tron ve Hedera Hashgarph sisteminde çalışan bir stablecoin olan USDC’dir. USDC üreticisi Centre tarafından fiyatının 1 Amerikan Doları’na sabitlendiği belirtiliyor.

Enjin Coin (ENJ) ve Chiliz (CHZ)

Oyun ve değiştirilemez token (NFT) platformu Enjin Coin (ENJ) ve sosyal spor token’i Chiliz (CHZ), en çok satın alınan Ethereum tabanlı kripto paralar listesinde sırasıyla dördüncü ve beşinci sırada yer alıyor. Yazımız hazırlanırken Enjin Coin 3,74 dolardan işlem görürken, 0,458962 dolardan işlem görüyor.

Dogelon Mars (ELON)

Listenin altı numarasında Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’e (DOGE) rakip olan Dogelon Mars (ELON) yer alıyor. Dogelon Mars yazım sırasında, 0,000001347 dolardan işlem görüyor.

Decentraland (MANA) ve Ethereum Name Service (ENS)

Oyun ve metaverse token’ı Decentraland (MANA) yedi numarada yer alıyor ve NFT alan bağlama platformunun yönetişim token’ı olan Ethereum Name Service (ENS) listeyi tamamlıyor. Altcoin Decentraland, yazımız hazırlanırken 4,80 dolardan ve ETH Name Service 74,28 dolardan işlem görüyor.

Söz konusu 1.000 balinanın genel altcoin varlıklarına bakıldığında, Ethereum (ETH)’u diğer tüm token’ların üzerinde biriktirdikleri görülüyor. Bunu Shiba Inu (SHIB) ve kripto değişim token’ları FTX Token (FTT) ve Crypto.com token (CRO) takip ediyor. Kriptoarena.com olarak hazırladığımız diğer Ethereum makalelerine de göz atmayı unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku