Kıdemli Analist: 3 Altcoin Kasım Ayında Patlama Yaşayacak!

6.528

Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz gibi ekim ayı, Bitcoin, Ethereum gibi en iyi kripto para birimlerinin çoğu için son derece faydalı oldu. Cryptoticker analistlerinden Prasanna’ya göre 3 altcoin projesi ise kasım ayında büyük bir patlama yaşayacak. Deneyimli analiste göre bu altcoin’ler Polkadot, Algorand ve Stellar olacak.

Analistin yükseliş öngördüğü ilk altcoin Polkadot oluyor

Çeşitli Blockchain’lere katılmak için bir köprü görevi gören ve Web3 vakfı tarafından yürütülen Polkadot 2016 yılında piyasaya sürüldü. Çeşitli Blockchain’ler arasındaki etkileşimi teşvik eden dağıtılmış bir protokole sahip olan bu altcoin, diğer Blockchain’lerin güvenliklerini bir araya getirmelerini ve değer taşımalarını sağlıyor. Polkadot fiyatı son 1 ayda neredeyse yüzde 66 artarak son 1 ayda Ethereum’a karşı neredeyse yüzde 15 ve Bitcoin’e karşı yüzde 20 arttı. Proje uzmanlar tarafından aylardır oldukça ilginç olarak görülüyor. Polkadot, “parachains” konseptiyle “Blockchain internetine” doğru genişleyebilir. Şu anda, farklı ağların Parachain’lerde yer alabileceği müzayedeleri Polkadot yönetiyor. Bu açık artırmalar son birkaç haftadır ivme kazanmasına rağmen ekim ayında DOT fiyatına çok yansımadı. Cryptoticker analisti Prasanna’ya göre, kasım ayı Polkadot için bir atılım zamanı olabilir.

Algorand (ALGO)

Akıllı sözleşmeleri destekleyen bir proof-of-stake platfomu olan Algorand, bir ağ olarak, lider altcoin Ethereum’a son derece benziyor. Ancak daha hızlı bir işlem hızına, daha güçlü bir güvenliğe ve kapsamlı ademi merkeziyetçiliğe sahip. Ağ, geliştiricilerin Python veya Reach’te akıllı sözleşmeler geliştirmesine olanak tanıyor. Başka bir deyişle, bu, Algorand’ın yakında NFT pazarına katılabileceğini ve bu da ağın fiyatını arttırabileceğini gösteriyor. Altcoin’in fiyatı ise son 1 ayda yüzde 10 artış gösteriyor. Öte yandan ALGO, son 1 ayda Ethereum’a karşı yüzde 23 ve Bitcoin’e karşı yüzde 19 düştü.

Altcoin projesi Stellar (XLM)

Stellar ağı insanları, ödeme sistemlerini ve bankaları güçlendirmeyi misyon edinmiş bir proje olarak biliniyor. Stellar fiyatı son 1 ayda neredeyse yüzde 33 artarken son 1 ayda Ethereum’a karşı neredeyse yüzde 7 ve Bitcoin’e karşı yüzde 2,7 düşüş gösterdi. Geçtiğimiz günlerde Stellar, ödeme hizmeti sağlayıcısı Moneygramm ile bir ortaklık başlattı. Stellar ayrıca küresel bir ödeme firması olan Flutterwave ile olan ortaklığını da duyurdu. Bu gibi haberlere, teknik ilerlemeye ve gelişen topluluğa rağmen, XLM fiyatı son birkaç ayda neredeyse hiç ilerlemedi. Analist Prasanna, tüm bunlara rağmen Kasım ayında altcoin projesine yatırım yapmanın umut verici olabileceğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cryptoticker.io/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku