Three Arrows Capital CEO’su: Bu Altcoin Mavi Yakalı Trader’ların Gözdesi Oldu!

50

Three Arrows Capital CEO’su Su Zhu, Elon Musk‘ın favori altcoin projesi Dogecoin (DOGE) için oldukça iyimser bir senaryo öngörüyor.

Robinhood mavi yakalı trader’ların popüler adresi!

“The Game Theory of Crypto Podcast” isimli podcast’in 25 Ağustos’taki bölümünde konuşan Zhu, meme odaklı altcoin DOGE’ye bayıldığını çünkü meme coin’in “mavi yakalı” trader’lardan piyasadaki diğer kripto paralardan daha fazla ilgi gördüğünü belirtti. Röportaj sırasında Zhu, bu ayın başlarında ikinci çeyrek raporunu yayınlayan ve firmanın ikinci çeyrek kripto para gelirinin yüzde 62’sinin DOGE ticaretinden geldiğini bildiren popüler perakende ticaret uygulaması Robinhood’dan gelen verilere işaret etti ve şunları ekledi:

DOGE’yi anlamanın en iyi yolu, bence, mavi yakalı trader’ların mekanı Robinhood’a bakarsanız, DOGE’nin kripto gelirlerinin yüzde 60’ını oluşturduğudur. Ve kripto paralar, Robinhood’un gelirinin yüzde 40’ını oluşturuyor, yani Robinhood temelde bir DOGE platformu olarak algılanabilir. Bu, ilginç bir şekilde Coinbase genelinde demeydana geldiğini düşündüğüm bir şey. Yani, birkaç gün önce DOGE hacmi, Ether’den daha yüksekti […], insanlar DOGE ticareti yapmak istiyor. Altcoin, her geçen gün daha da çok benimsebiyor.


KriptoArena, 19 Temmuz’da günlük DOGE işlem hacminin ikinci çeyrekte neredeyse 1 milyar dolara ulaştığını bildirdi. Giderek daha da popüler olan meme odaklı altcoin projesinin ilk çeyrekteki ortalama günlük hacmi 74 milyon dolardı.

Dogecoin halkın altcoin projesi!

Three Arrows Capital CEO’su, Elon Musk’ın DOGE’nin “insanların kripto para birimi” olduğu konusundaki duygularını tekrarlarken, kripto konusunda fazla bilgisi olmayan topluluklarda DOGE’nin “Ethereum’a göre dört kat daha fazla bişingiğine” sahip olduğunu vurguladı. CEO,  “bira içen normal bir adamın bile DOGE’yi anlayabileceğini” ve altcoin projesinin topluluk tarafından sürekli teşvik edildiğini belirtti ve şunları ekledi:

Sadece sosyal medyaya bakarsanız, Twitter’a, Instagram’a bakarsanız, her yaştan, her kesimden insanın para almadan DOGE reklamı yaptığını görebilirsiniz. Hatta birçok kadın, DOGE’yi benimsedei ve sosyal medyada ücretsiz reklamını yapıyor.

DOGE'nin Yıldızı Parlıyor: Artık Dogecoin (DOGE) İle Tesla Almak Mümkün!

Daha sofistike trader’lar, oynaklığı nedeniyle DOGE’den uzak dururken, Zhu, başarılı olmak için “kripto para projesinin ciddi olması gerektiği” fikrini sorguladı. Yakın zamanda Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu ile uzun bir yasal savaşla karşı karşıya kalan, ancak 2017’de yüzde 36 binlik bir kazanç elde eden altcoin Ripple (XRP) ile karşılaştırmalar yaptı .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Cointelegraph.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku