Ethereum Tabanlı 2 Altcoin Piyasaya Meydan Okuyor!
Ethereum Tabanlı 2 Altcoin Piyasaya Meydan Okuyor!

Ethereum Tabanlı 2 Altcoin Piyasaya Meydan Okuyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Kripto para piyasasında meydana gelen sert düzeltmeye rağmen, İki Ethereum (ETH) tabanlı altcoin sürpriz bir şekilde artış kaydetti.

 

 

Chain (XCN) ve FLEX Coin (FLEX), yüzde 30’un üzerinde arttı

Blockchain teknoloji şirketi Chain’in (XCN) yerel tokeni, yüzde 30 değer kazanarak bu hafta 0,071 dolardan 0,091 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 51. sırada yer alan altcoin, hafif bir düzeltme yaşadı ve an itibariyle 0,084 dolardan işlem görüyor. Chain’in CEO’su Deepak Thapliyal, mevcut piyasa koşulları nedeniyle işini kaybeden geliştiricileri şirketindeki iş ilanlarına başvurmaya teşvik ediyor. Thapliyal’e göre, bu hafta XCN Binance Smart Chain’de de kullanıma sunuldu. CEO, “XCN artık PancakeSwap’ta likidite teşvikleriyle Binance Smart Chain’de mevcut. Kullanıcılar, ERC-20 XCN’lerini Huobi veya Gateio kullanarak ve ayrıca Wormhole aracılığıyla PortalBridge’i kullanarak köprüleyebilirler.” açıklamasını yaptı.

Hong Kong merkezli bir vadeli işlem borsası platformu olan CoinFLEX’in yerel tokeni FLEX Coin (FLEX), bu hafta yüzde 33 artış kaydederek 3,72 dolardan 4,95 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 124. sırada yer alan altcoin, an itibariyle 4,82 dolardan işlem görüyor. Perşembe günü, CoinFLEX’in stablecoin’i flexUSD 1,09 dolara yükseldi ve ardından 0,93 dolara düştü, ancak varlık o zamandan beri 1,00 dolara sabitlendi.

 

Santiment: Bu altcoin, birikim aşamasında!

Santiment, Bitcoin’in 30 bin doların altına düşmesinden sonra piyasadan çıkan trader’ların, yatırımcıların ve tasfiyesinin genellikle sonunda “ dikkate değer bir sıçramaya” yol açtığını söylüyor. Şirket, “Bitcoin 33.900 dolara kadar düşerken, trader hissiyatı altı haftanın en düşük seviyesine düştü. Böylesi durumlarda, yatırımcılar piyasadan ayrılırken, BTC fiyatı sonunda toparlanma sürecine girer” ifadesini kullandı. Lider altcoin Ethereum (ETH) söz konusu olduğunda, Santiment, önemli bir metriğe dikkat çekti. Şirket, ETH’deki kârlı işlemlerin zarardaki işlemlere oranının 42 ayın en düşük seviyesine düştüğünü ve bir dip işaretinin yaklaştığını söylüyor. Ethereum, an itibariyle 2.389 dolardan işlem görüyor.
Santiment ayrıca, çeşitli blok zincirlerinin akıllı sözleşmelerine zincir dışı veriler sağlayan merkeziyetsiz bir ağ olan Chainlink’e (LINK) de dikkat çekiyor. Santiment verilerine göre, LINK fiyatın Eylül 2020’de en son kaydedilen seviyelere düşmesiyle birlikte balina birikimine tanık oluyor. Şirket, “18 ay içinde ilk kez, altcoin Chainlink 10 doların altına düştü. Bununla birlikte, balinalar son 4-6 hafta boyunca birikim modunda kalıyor gibi görünüyor.” açıklamasını yaptı.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ethereum Tabanlı 2 Altcoin Piyasaya Meydan Okuyor!